vtipzastovku_header

Prihláste sa

Televízia JOJ prichádza s novou súťažno zábavnou show Vtip za stovku!

Dvaja moderátori - Ondrej Kandráč a Filip Tůma, dvaja exkluzívni hostia, dve kategórie diváckych vtipov, ktoré môžete posielať aj vy na tejto podstránke a uchádzať sa tak o odmenu 100 eur za najlepší vtip večera. Isto vás pobavia aj dva originálne skeče, pointu ktorých sa pokúšajú hostia uhádnuť. Vyvrcholením show sú hrané pódiové scénky z pera scenáristu Tomáša Dušičku, v ktorých, ako hosťujúci herec, dominuje obľúbený komik Fero Joke!

Ondrej Kandráč, Vtipný band a spievajúci hostia sa v každej epizóde postarajú o dynamické piesne, ktoré si môžete zaspievať spolu s nimi. Nenechajte si ujsť show Vtip za stovku - každý piatok večer na obrazovkách TV JOJ!

Vtip za stovku!

Máte zmysel pre humor a v talóne skutočne dobré vtipy rôznych kategórií, ktoré sme ešte nikde nepočuli? Zapojte sa aj vy do súťažno zábavneho programu TV JOJ Vtip za stovku!

Posielať môžete vtipy na témy: športovci, učiteľky, svokry, väzni, policajti, blondínky, muzikanti, matky, deti, zvieratká, ženy, muži, milovníci, mníšky, Chuck Norris, zlatá rybka.

Ak vyberieme práve váš vtip a diváci ho ohodnotia za najlepší vtip večera, odmena 100 eur vás neminie! Nezabudnite napísať svoje meno priezvisko a telefónne číslo. Dvaja moderátori Ondrej Kandráč a Filip Tůma, dvaja exkluzívni hostia, dve kategórie diváckych vtipov, skeče, pesničky a hraná pódiová scénka, to je nová show TV JOJ - Vtip za stovku!