Porota vymyslela pre súťažiace krásnu tému: Budú ako vystrihnuté z kultového seriálu!

Ikonické Nákupné maniačky pokračujú na JOJke aj tento týždeň. Opäť uvidíme novú päticu súťažiacich, ktorá bude svoje outfity skladať na novú tému. Zadanie, ktoré dostanú od poroty, bude naozaj krásne, pretože je inšpirované kultovým seriálom!

Svoje outfity budú tento týždeň v Nákupných maniačkach skladať súťažiace Lucia, Elena, Richard, Ľubica a Chiara. S rozpočtom 400 eur sa za dve hodiny budú musieť obliecť tak, aby získali čo najviac bodov nielen od svojich súperiek, ale aj od porotcov Mariána Hornyáka a Emu Fajnor. Práve oni im prezradia aj znenie tohtotýždňovej témy. "Dámy, vitajte v Nákupných maniačkach. Naša šou je o móde a tento týždeň vás čaká naozaj zábavná móda. Pripravili sme si pre vás naozaj špeciálnu a veľmi tvorivú tému. Vašou témou bude obliecť sa ako zo seriálu Emily in Paris," prezradí Marián. "Tento týždeň je vítaná extravagancia, rôzne materiály. Nie iba velvet alebo flitre, ale naozaj farebné kombinácie. Môžete sa úplne vyblázniť a zahrať sa na módnu ikonu ako zo spomínaného seriálu," doplní Ema.

​Hornyák zároveň detailne pomenuje, čo budú očakávať vo finálnych outfitoch. "Vašou úlohou je poskladať si veľmi kreatívny, tvorivý outfit. Nebojte sa kombinovať rôzne materiály, rôzne vzory. Samozrejme, do toho zakomponujte trošku francúzskeho šmrncu. Klasické pepitové vzory a ich kombinácie, šiltovky, baretky, klobúčiky - všetko čo k tomu patrí. Vysokánske čižmy, ktoré, myslím si, že Emily nosila asi úplne najradšej a do akéhokoľvek outfitu. Nebojte sa siahnuť ani po výraznejších párty kúskoch a zakomponujte ich do denných outfitov. Ideme po kultovke. Staňte sa jednou postavou z tohto seriálu aj vy. Držíme vám palce," dodá porotca. Ako sa súťažiacim podarí s touto témou popasovať?


Sledujte ikonické Nákupné maniačky každý pracovný deň o 15:50 na JOJke!