Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

Belányiová Sledujte Noviny o 12 a vyhrajte každý deň 120 Eur! Na záver celej súťaže žrebujeme 500 Eur.
Vianočná kampaň s Danou Strculovou Vianoce zadarmo: Získaj darček od Danky Strculovej! Moderátoka Novín o 12 ti venuje prekvapenie pod stromček.
Noviny o 12 - Dana Strculová Dana Strculová: Päťsto eur dokáže minúť v rekordnom čase! Tvrdí však, že nie je nákupná maniačka.
Noviny o 12 - Dana Strculová a Samuel Migaľ Strculová a Migaľ: Koniec v spravodajstve!? Dostali novú ponuku a prijali ju.
Noviny o 12 Dana a Matej Strculoví Súrodenci Strculoví spolu v jednej redakcii: Na nervy si nelezieme! Dve z trojčiat Dana a Matej, ktorí pracujú spoločne v redakcii Novín o 12 prezradili, že dobrú komunikáciu si vyžaduje práca všetkých členov rodiny.
Vianočná Dana Strculová Vianoce 2011: Bratislavské Vianoce pre sedem ľudí Dana Strculová tento rok mierne odbremení svojich rodičov – nebude sviatkovať ona u nich, ale oni u nej.
Noviny 12 logo Všetko pre hokej! Pre zápas našich hokejistov s Kanadou sa Noviny o 12-tej budú dnes vysielať už o 11-tej.
Andrea Pálffy Belányi OTO 2011: Zdrojom úspechu je Jano „So všetkými tromi nominovanými vysiela, tak Jano Mečiar tvrdí, že práve on sám je zdrojom úspechu,“ prezradila s úsmevom Andrea Pálffy Belányi.