V Talente sa predstaví špeciálny porotca: Odpadnete, kto bude súťažiacich hodnotiť!

Obľúbená šou Česko Slovensko má talent sa na obrazovky televízie JOJ vráti už túto jeseň so svojou desiatou sériou. Keďže ide o jubilejný ročník, tešiť sa môžete na niekoľko prekvapení a noviniek. Jednou z nich je aj to, že sa v porote predstavia aj špeciálni porotcovia. A meno jedného z nich vám už konečne môžeme prezradiť!

Šou Česko Slovensko má talent je už neodmysliteľnou súčasťou vysielania JOJky a roky sa teší veľkej obľube. Pred porotu i divákov sa rok čo rok vždy postavia neuveriteľné talenty, pri ktorých vystúpeniach doslova tajíme dych. A už o pár týždňov v tom budeme pokračovať v rámci 10. ročníka. Okrem nezabudnuteľných momentov, vynikajúcej zábavy a šikovných ľudí sa môžete tešiť aj na moderátorskú dvojicu v zložení Jasmina Alagič a David Gránský. Do porotcovských kresiel si opäť zasadnú Diana Mórová, Marta Jandová, Jakub Prachař a chýbať nebude ani obávaný kat Jaro Slávik. Keďže ide o jubilejnú 10. sériu, pripravili sme si pre vás aj niekoľko noviniek. Medzi ne patrí aj účasť špeciálnych porotcov z radu celebrít.

Jedným z nich bude známy raper Patrik Rytmus Vrbovský, ktorý je zároveň manželom moderátorky Talentu, Jasminy Alagič. „Nemám žiadne očakávania. Nechám sa uniesť momentom, všetkým, čo bude tu a teraz,“ povedal tesne pred nakrúcaním Rytmus. Ten v porotcovskom kresle zaskočil za Dianu Mórovú, ktorá mala v ten deň neodkladné pracovné aktivity. Na otázku, akým bude porotcom, nevedel odpovedať úplne presne. „Nechám sa niesť celým natáčacím dňom, nebudem sa štylizovať do nejakej polohy, budem taký, aký som. Ale pevne verím, že nebudem negatívny porotca. Nechám sa prekvapiť, nemám nič špeciálne, čo by som rád videl, teším sa na každé dobré vystúpenie," vysvetlil Patrik.

CSMT - Rytmus Zdroj: TV JOJ

Rytmus si do porotcovského kresla sadol presne v deň narodenín svojej manželky, pre ktorú bola jeho účasť v Talente rovnakým prekvapením ako pre súťažiacich či pre divákov. Práve to, že musel pred láskou svojho života tajiť prekvapenie, bolo pre neho najnáročnejšie. „Nevedela vôbec nič a ja som jej musel klamať, čo bolo pre mňa dosť ťažké, lebo my si neklameme," povedal pre joj.sk. Jasmina sa však pre toto malé klamstvo vôbec nehnevala, práve naopak. Patrikovu prítomnosť v práci si veľmi užívala. „Bolo krásne, že sme spolu po prvýkrát na niečom spoločne robili. Zrovna to bolo na deň mojich narodenín, takže to bol pre mňa darček,“ nadchýnala sa moderátorka. Rytmus sa zúčastnil jedného nakrúcacieho dňa, počas ktorého sa natočili dva diely.

CSMT - Rytmus Zdroj: TV JOJ