To bol ale bláznivý rok: TOP 10 momentov INKOGNITA, na ktoré nezabudnete!

Na toto sa jednoducho nezabúda. Pripomeňte si s nami tie najlepšie a najpamätnejšie momenty z Inkognita v roku 2019.

Rok 2019 bol v Inkognite skutočne plodný na zaujímavé a vtipné momenty a bola by škoda, keby sme si niektoré z nich nepripomenuli ešte raz. Čo dostalo najviac vás?

1. Zuzana Čaputová ako tajná hostka v 300. epizóde. Prezidentka schytala od Maroša Kramára skutočne nečakané a miestami nelichotivé otázky. Herec mal jediné šťastie v tom, že nevedel, o koho ide. Vznikli tak napokon poriadne vtipné situácie:

2. Relácia Inkognito získala ocenenie OTO za najlepší zábavný program.  Okrem toho si domov opäť odniesol sošky OTA aj Mišo Hudák. A to nielen v kategórii Zabávač, ale aj absolútneho OTA:

Zdroj: Profimedia.sk

3. Najvirálnejší vtip Miša Hudáka o opitom zajacovi, ktorý absolútne zvalcoval Facebook:

4. Najsledovanejšia epizóda. Inkognito sa so svojou jubilejnou 300. epizódou, v ktorej bola tajnou hostkou prezidentka Zuzana Čaputová, stalo v pondelok 11. novembra najsledovanejším zábavným programom roka 2019.

Zuzana Čaputová v Inkognite Zuzana Čaputová v Inkognite Zdroj: TV JOJ

​5. Biatlonistka Paulína Fialková ako narýchlejšie uhádnutý tajný hosť. Toto Mišovi Hudákovi neveril ani samotný režisér:6. Hádači pri tajnom hosťovi Attilovi Véghovi tápali, a tak zvolili netradičnú pomôcku. Keďže odborník na športovcov Marcel Forgáč nebol prítomný, jednoducho mu zavolali. Pomoc sa oplatila:  7. Michal & Čeky ako baleťáci a na záver ich špeciálne labutie jazero, ktoré prekvapilo aj skúseného profesionála:8. Šokov (takmer) trapas, pri ktorom skoro nahliadol Vladovi do poznámok, kde má napísané profesie hostí:

9. Mišov narodeninový hudobný darček pri príležitosti jeho 50-ky, ktorý dostal priamo na nakrúcaní Inkognita:10. Maroš Kramár si pod stolom zabudol z predchádzajúcej epizódy mobil a vrátil sa poň zo zákulisia:

BONUS - Čeky ako tajný hosť. Aj na druhej strane si cítil ako ryba vo vode:

Ďakujeme vám za priazeň a veríme, že nám zostanete verní aj v roku 2020. Nezabudnite sledovať silvestrovské Inkognito 31.12. o 20:35 na JOJke!

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk