Zdena Studenková v Inkognite zažiari v hviezdnom outfite: Aha, aký má perfektný vkus!

Herecká hviezda onedlho oslávi svoje 67. narodeniny, no svojím výzorom bez problémov schová do vrecka aj oveľa mladšie ročníky. Nielenže sa pýši krásnou tvárou, ale má aj dokonalú postavu a vycibrený štýl a vkus.

Dlhoročná členka činohry Slovenského národného divadla a stabilná hádačka z Inkognita Zdena Studenková má na chrbte už šesť krížikov, no tento vek by jej tipoval len málokto. Vyzerá totiž veľmi mladistvo a je dôkazom toho, že dámy nestarnú, ale zrejú. Zastáva názor, že žena by sa o seba mala starať v každom veku a tejto myšlienke robí skvelú reklamu. Má nielen pestovaný zovňajšok, ale aj skvelú postavu a tak niet divu, že si môže obliecť naozaj čokoľvek.

O Zdenke je známe, že sa na nakrúcanie Inkognita oblieka sama, pretože módu miluje a vyzná sa v nej. Na špeciálne veľkonočné vydanie relácie si zvolila elegantný a štýlový kostým z tmavozeleného zamatu. Doplnila ho čiernym čipkovaným tielkom, čiernymi lodičkami, zlatými šperkami a naozaj hviezdnou vizážou i perfektným účesom. Výsledkom tak bol ohromujúci imidž, v ktorom Studenková vyzerá ako bohyňa a doslova vyráža dych. Nuž, Zdena vie, ako na to! Čo poviete?

Sledujte obľúbené Inkognito každý pondelok o 20:35 na JOJke!