Seriál Iveta na JOJke už čoskoro! Čaká vás hviezdne obsadenie a príbeh, aký tu ešte nebol!

Televízia JOJ niekoľko týždňov usilovne pracovala na príprave nového seriálu o mladom dievčati menom Iveta. Tá sa vydá za svojim snom stať sa modelkou a na tejto ceste ju toho stretne naozaj mnoho. Tešiť sa tak môžete na trefný humor, hviezdne herecké obsadenie a príbeh, aký tu ešte nebol!

Mladá a sebavedomá študentka Iveta si vie rozhodne užívať život naplno. Pochádza z Trebišova, je tvrdohlavá, nedáva si servítku pred ústa, vždy povie, čo si myslí, neznáša intrigy a akýkoľvek nátlak. Rada sa zabáva, nepohrdne alkoholom, jej komunikácia s miestnymi chlapmi a mladíkmi je svojská ale aj vďaka tomu vždy dosiahne čo chce. Iveta je polo-Rómka, má nezvestného brata a jej najväčším životným krokom bude vstup do modelingového sveta. Aj o tejto dievčine bude seriál Iveta, ktorý uvidíte na obrazovkách JOJky už čoskoro.

V hlavnej úlohe sa ako seriálová Iveta predstaví Alžbeta „Zea“ Ferencová, ktorá je okrem iného úspešnou speváčkou, modelkou či tanečníčkou. Iveta má milujúcu a silne veriacu matku, ktorú v seriáli stvárni fantastická slovenská herečka, Zuzana Mauréry. Okrem nich sa ďalej predstavia Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Milo Kráľ, Daniel Fischer, Juraj Ďurdiak, Michal Kinik, Peter Nádasdi, Niki Dékány či Jaro Beker a ďalší skvelí herci. Seriál režíroval famózny Jan Hřebejk. 

Iveta - Daniel Fischer a Alžbeta Ferencová Zdroj: TV JOJ

Seriál Iveta Zdroj: TV JOJ

Iveta - Zuzana Mauréry a Alžbeta Ferencová Zdroj: TV JOJ

Sledujte seriál Iveta už v januári 2023 na obrazovkách JOJky!