Zlými strihmi si pridala kilá navyše: Porotcovia mali z Veroniky hlavu v smútku!

Výber nelichotivých kúskov ich dosť zamrzel.

Na nákup tých najtrendovejších kúskov na tému Tenisky so sukňou sa tento týždeň ako posledná maniačka vyberie 21-ročná študentka Veronika. Tmavovláska, v ktorej šatníku prevládajú vyzývavé kúsky, sa počas lovu v butikoch príliš nevzdialila od toho, čo bežne nosí. Ako prvé siahla po vypasovanom svetríku, ktorý nechal vyniknúť jej bujné poprsie. „Toto je scéna ako z filmu pre dospelých. Bol si dobrý chlapec? Pani profesorka je na teba prísna! Už len ukazovátko jej chýba,“ skonštatovali porotcovia. O chvíľu si však vyskúšala obtiahnutý top, ktorý u Mariána a Miša vyvolal veľmi zmiešané pocity. Zlý strih a nevhodná veľkosť jej totiž pridali kilá navyše. „Ja s najväčším rešpektom voči dievčatám, ktoré majú kilogramy navyše a vedia ich nosiť, ale zase istá estetická forma a hranica musí ostať zachovaná,“ skonštatoval Mišo Sabo.

​Hlavu v smútku mali porotcovia aj z Veronikinho výberu sukne. Vzorovaná a farebná sukňa totiž nelichotila jej ženským krivkám. „Absolútne rešpektujem dievčatá, ktoré majú kyprejšie tvary a presne idú do tohto typu sukne. Typ Adele, ktorá presne zvýrazňuje svoje krivky týmto typom sukní. Ale nikdy to nie je až taký besný vzor, ktorý rozširuje a zvýrazňuje na druhú tie kypré tvary,“ vzdychli si. Ostane Veronika pri svojom výbere alebo si napokon kúpi niečo, čo jej tvarom polichotí o čosi viac?

To sa dozviete v premiérovej časti Nákupných maniačok už dnes o 15:40 na JOJke!

Všetky epizódy nájdete aj v našom bezplatnom archíve!

Tagy: Nákupné maniačky

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.