Nela Pocisková to po štyroch rokoch povedala narovinu: Toto bol pre mňa extrémny „zaberák“!

Mamička na plný úväzok, ale aj herečka. Nela Pocisková stíha nakrúcanie seriálu Nemocnica aj starostlivosť o deti bravúrne, avšak sama priznáva, že je to extrémne náročné. Tieto slová možno potešia nejednu mamu!

Po štyroch rokoch sa Nela Pocisková vrátila na televízne obrazovky a diváci Nemocnice seriálovu Rebeku milujú. Nela si získala srdce nejedného fanúšika a sama povedala, že je účinkovanie v seriáli pre ňu skvelá skúsenosť. Po materskej jej netrvalo dlho, aby sa do tohto pracovného tempa dostala. Sama ale priznáva, že si niekedy nakladá na svoje plecia veľa. „Teraz si zvykám na úplne nový režim, na túto celú zmenu, lebo vlastne toto je ako keby prvý projekt väčšieho charakteru. Ja sa skláňam pred každou pracujúcou matkou, lebo je to extrémne náročné.Tá energia, deliť to medzi prácu a deti, je to hrozne náročné. Cítim však na sebe, že to je ,zaberák‘,“ priznala herečka v rozhovore pre Nový Čas.

Nela otvorene priznala, že až teraz po štyroch rokoch, keď sa vrátila do plného pracovného tempa, pochopila, ako sa jej manžel cítil vždy, keď sa vrátil domov po náročnom pracovnom dni. „Ja som to, úprimne poviem, nikdy nechápala, keď som bola doma tie štyri roky a vždy som čakala, že keď príde Filip z práce, tak sa bude venovať deťom, že si ich na chvíľku zoberie. A on nebol veľmi aktívny a ja to už teraz chápem, vlastne idem z jednej šichty do druhej a mám proste niekedy pocit, že nechcem ísť s nimi nikam, len si chcem sadnúť na gauč a vy si robte, čo chcete, ja chcem len mať pokoj,“ dodala pre Nový Čas Nela.

Sledujte seriál Nemocnica každý utorok, stredu a štvrtok o 20:35 na JOJke! 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ???? ????????? (@pociskova.nela)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ???? ????????? (@pociskova.nela)

redakcia / KP

redakcia / KP

Viac článkov od autora