Nela Pocisková a Richard Autner si v ich novej skladbe vyspievali dušu: Zimomriavky zaručené!

Silný text aj myšlienka. Nela Pocisková spolu s Richardom Autnerom potešili všetkých fanúšikov. Spojili totiž sily a nahrali ich prvý duet. Touto skladbou sa dotknú aj vašej duše!

Nela Pocisková aj Richard Autner tvorili v začiatkoch Nemocnice seriálový pár. Spoznali sme ich tak ako manželov Vargovcov. Skalní fanúšikovia seriálu veľmi dobre vedia, že sa ich manželstvo zrútilo v momente, keď Rebeka zistila, že ju Roman podvádza. A tak ich láske v seriáli nadobro odzvonilo. Práve túto nešťastnú lásku obaja presunuli do nahrávacieho štúdia, kde nahrali spoločnú pieseň. Skladba s názvom Len nám dvom vznikla práve na motív vzťahu Romana a Rebeky z Nemocnice. Konečne je von a vy si ju môžete naplno vychutnať. K piesni čoskoro pribudne aj videoklip. 

„Po dvoch rokoch sa to konečne deje, už som neverila, že raz vyjde von aj tento úžasný duet s Rišom Autnerom. Už teraz viem, že je jeden z mojich najobľúbenejších. Ďakujem ti Richard, že vďaka tebe vznikla tak nádherná skladba na motív vzťahu Rebeky a Romana Vargu, ďakujem aj tebe Marek Žilinec, že si dokázal priviesť túto skladbu do cieľa a všetkým, ktorí sa na jej vzniku podieľali. Tú lásku je v nej cítiť,” napísala Nela na svojom Instagrame. Text piesne napísali spoločne Nela s Rišom Autnerom. Richard sa zhostil aj hudby a tak je nový song Len nám dvom si už môžete vypočuť! 

;