Pozor, zmena! Nemocnicu dnes nevysielame: Slovensko fandí našim na dôležitom zápase MS v hokeji!

Mimoriadna zmena programu. Celé Slovensko aktuálne fandí našim fantastickým hokejistom na Majstrovstvách sveta v hokeji a preto si môžete dnes večer vychutnať na JOJke dôležitý zápas nášho tímu so Švédskom. Nemocnica sa vráti na obrazovky čoskoro.

Slováci fandia hokeju a ordinačné hodiny hrdinov z obľúbeného seriálu Nemocnica čaká malá zmena. Televízia JOJ totiž odvysiela o 20:00 hod. Dôležitý zápas nášho tímu so Švédskom. Tohto zápasu sa už mnohí fanúšikovia nevedia dočkať a rozhodne budú všetci podporovať náš tím pri obrazovkách JOJky. Zdravotníci z Nemocnice sú tak pripravení zachraňovať životy pacientov už budúci týždeň, kedy bude seriál pokračovať v riadnom vysielacom čase o 20:40 na obrazovkách JOJky.

Sledujte napínavý zápas Slovensko - Švédsko už dnes večer o 20:00 na JOJke!