Petra Palevičová a jej ženské zbrane. Muži, majte sa pred ňou na pozore!

V seriáli Ochrancovia konečne odkryje aj svoju citlivú stránku.

V novom hranom seriáli televízie JOJ Ochrancovia, ktorý voľne nadväzuje na jedinečný projekt, ktorý si medzi divákmi našiel veľkú obľubu z právnickeho prostredia Súdna sieň. Tvorcovia prichádzajú na obrazovky s novou témou, ktorá sa každého človeka osobne dotýka, komplikované medziľudské vzťahy a ich riešenie. V každý diel seriálu bude jeden uzavretý príbeh, ktorý začne načrtnutím problému a skončí jeho vyriešením. Ochrancovia sú skúsený tím, ktorý si poradí aj s nemožným, aby boli obe znepriatelené strany spokojné. Namiesto vynesenia rozsudku v závere Ochrancov, ale nájdete riešenie problému v podobe kompromisu.

Jednou z mediátoriek je aj dobre známa herečka a speváčka, známa zo Súdnej siene ako prísna a nekompromisná advokátka Petra Palevičová. V Ochrancoch si zahrá slobodnú mediátorku Petru Bendovú, ktorá netrpí núdzou a nápadníkov a ich záujem dokáže aj patrične využiť na splnenie svojich cieľov: „Ja som tu taký prvok, ktorý ma pôsobiť na mužov, keď treba niečo vybavovať.“ Petra sa priznala, že svoje ženské zbrane využíva s radosťou aj mimo kamier: „Snažím sa vždy v spoločnosti mužov pôsobiť na nich šarmantne.“ Čo prezradila o svojom súkromí, ale aj postave mediátorky? Pozrite si priložený rozhovor.

Nenechajte si ujsť premiérovú časť nového formátu z právnického prostredia Ochrancovia už v pondelok 3.marca o 18:00 na JOJke.  

Čítajte viac: 

Názlerová prehovorila o Ochrancoch: Prečo lietali pri nakrúcaní facky?

Ochrancovia si užívajú luxus. V týchto priestoroch nakrúcajú nový seriál

Záletník Štubniak: V Ochrancoch balí každú sukňu, ktorá sa okolo neho pohne