Ochrancovia bodujú: Na sociálnej sieti ste nás zaplavili pozitívnymi reakciami

Premierová časť nového seriálu riešila bolestný rozvod

Premiérová časť nového hraného seriálu Ochrancovia od tvorcov divácky veľmi úspešného projektu Súdna sieň mala u vás, divákov, veľmi pozitívne ohlasy na sociálnej sieti, za ktoré sme vám veľmi vďační: „Bolo to super, také zo života prirodzené a v skutku aj pravdivé.“ Bola jedna z mnohých reakcií na sociálnej sieti facebook. Okrem slovenského publika si nový seriál získal obdiv aj u našich českých susedov: „Bylo to moc pěkný a těším se na další díl.“  

V prvej časti seriálu Ochrancovia sme sa mohli zoznámiť s hlavnými postavami, ale aj s náročným prípadom rozvádzajúcej sa dvojice, ktorá si delí celý svoj majetok, okrem iného aj spoločné deti, dvojičky. Dôvod rozvodu bola nevera manžela, ktorý prestal mať záujem o svoju manželku, našiel si mladšiu milenku a obvinil ju z frigidity. Tento skutočný príbeh sa ale nakoniec skončil zmierením a návratom znepriatelených partnerov k láske a vzájomnej zhode.

V Ochrancoch sa budú diváci stretávať s netradičným spracovaním medziľudských sporov, ktoré budú pre mediátorov častokrát ťažkým orieškom. Táto forma riešenia právnych problémov nesúdnou cestou sa bude vysielať na pravidelnej dennej báze a bude sa snažiť pomáhať ľuďom prostredníctvom mediácie. V tomto hranom seriáli sa zhostila  úlohy šéfky mediačného domu Renáta Názlerová, spolu s kolegami zo šou Súdna sieň Petrou Palevičovou a Jurajom Štubniakom. Hraný serial obohatili ďalšie tváre, ktorými sú obľúbená herečka a moderátorka Bibiana Ondrejková, Milan Malinovský, Marek Ružička, Peter Krajčovič a mnohí ďalší.

Nenechajte si ujsť ďalšie časti nového hraného seriálu Ochrancovia s mottom „Každý problém má riešenie“ každý pracovný deň o 18:00 na JOJke. 

Zaujímajú vás ďalšie informácie o Ochrancoch? Prečítajte si viac: 

Veľký návrat Bibiany Ondrejkovej: Kvôli Ochrancom sa stane reálnou mediátorkou

Petra Palevičová a jej ženské zbrane. Muži, majte sa pred ňou na pozore!

Drzý fešák Peter Krajčovič: V Ochrancoch poriadne zamieša karty!

Nový hraný seriál Ochrancovia nájdete už aj v našom ARCHÍVE