Adam a Lea: Čo všetko budú musieť vydržať?

Predstavujeme vám hlavné postavy seriálu Pod povrchom.

Adam a Lea sú hlavnými nositeľmi tohto príbehu. Dlhé roky žijú v spokojnom manželstve, ktoré odrazu dostalo trhlinu. Adam sa zveruje, že asi umiera. Ich svet sa otáča naruby a všetko, čo ostalo zabudnuté, sa teraz prediera na povrch a nedovolí im zastaviť všetky problémy.

Adam Vrba je špičkový a talentovaný fotograf - introvertný optimista,  nechce robiť komerciu, na druhej strane vie, že na umení nezarobí. Žije si bezkonfliktný život, snaží si chrániť svoje súkromie. Užíva si svoje bohatstvo rozumným spôsobom a všetko venuje rodine. Deťom zaplatil dobré školy, postavil rodine krásny dom a spolu so ženou Leou chodia na dovolenky.

Lea Vrbová je bývalá ale stále atraktívna modelka. Je jeden z prvých objavov Adama. Spoznali sa veľmi mladí a veľmi mladí sa aj vzali. Oslavujú 20-te výročie sobáša.  Z bývalej modelky sa postupne stala gazdinka, ktorá odmieta, aby Adam zaplatil kuchárku, opatrovateľku či upratovačku. Chce všetko zvládnuť sama a aj sa jej to so šarmom darí. Baví ju starať sa o rodinu a rodinu baví, že sa o nich stará.