Je to hotový multitalent: Adelka z Prázdnin má vlastný hudobný klip, ktorý sa oplatí vidieť!

Rodí sa nová spevácka hviezda?

Mladučká herečka Adelka Heftyová z Prázdnin je hotový multitalent. Okrem herectva sa totiž cíti doma aj v speve. Nedávno to dokázala pred davmi ľudí na JOJke v meste či na autogramiáde v Bory Mall. Tentokrát sa však objavila aj na novom CD Haničky a Murka. Uspávanka “Do postieľky” je duetom bábky Haničky, ktorej svoj hlas prepožičala 15-ročná Simona Bartosová, a 11-ročnej Adelky Heftyovej, talentovanej detskej herečky a speváčky. Samotnú skladbu zložil Martin Zimanyi a text k nej napísala jeho manželka Lucia. Na jeseň 2017 vydali CD Pesničky pre škôlkarov, na ktorom nájdeme aj dve uspávanky. Uspávanka “Do postieľky” je ich autorská.

„Uspávanka patrí do detstva každého dieťaťa. Aj my sa pri skladaní pesničiek inšpirujeme hlavne našou 3-ročnou dcérou Hankou,“ hovorí Martin, ktorý okrem skladania piesní pre Haničku a Murka hrá aj na basgitaru v Slobodnej Európe a pracuje v TV JOJ. “Adelka naspievala logopedické pesničky, ktoré som zložil spoločne s Petrom “Ďuďom” Dudákom pre detskú televíziu RIK. Jej krásny, melancholický hlas nás s Luciou očaril a hneď sme si ju vedeli predstaviť v našej uspávanke. A mali sme pravdu, jej spev znie až rozprávkovo,” hodnotí Martin spoluprácu s Adelkou.

A čo hovorí na túto skvelú príležitosť samotná Adelka? „Nahrávanie uspávanky a tiež videoklipu sa mi veľmi páčilo. Hanička a Murko sú zlatunké postavy a som rada, že som si s nimi mohla zaspievať. Dúfam, že sa ich pesničky budú deťom páčiť,“ uzatvára mladá herečka a speváčka.

Adelku uvidíte aj v druhej sérii seriálu Prázdniny už čoskoro na JOJke!