Skutočné príbehy

Skutočné príbehy

Môže sa to stať aj vám...nikdy neviete

Či sa váš život v nasledujúcej sekunde nezmení o stoosemdesiat stupňov. Niekedy stačí stretnúť správneho, no častokrát aj nesprávneho človeka, náhle zmeniť svoj plán a vyraziť na schôdzku o desať minút skôr, či omylom vytočiť cudzie číslo...a nič nebude ako predtým.

Skutočné príbehy je pôvodný slovenský poviedkový seriál tvorený jednotlivými príbehmi, ktoré píše sám život. Niektoré sú komické, iné smutné, nechýba v nich ani láska a dávka vzrušenia, niekedy sa stanete súčasťou detektívneho pátrania a zažije  aj zimomriavky, ktoré so sebou prináša tajomstvo a napätie.

Naši hrdinovia nie sú nereálni, sú z mäsa a kostí, pochádzajú z každej spoločenskej vrstvy, žijú v meste i na dedine, sú školáci, ale aj dôchodcovia, chcú milovať, ale dokážu aj nenávidieť, ublížiť aj zachrániť, lebo taký je život.

 V seriáli sa stretnete so špičkovými slovenskými hercami, ktorých uvidíte v polohách ,ako nikdy doteraz. Ukážu vám, kam až dokáže človeka doviesť rasová nenávisť, snaha zbaviť sa manželky, alkoholizmus, túžba po moci, ale aj to, že láska kvitne všade a v každom veku a aj za najväčším mrakom sa niekde skrýva slnko.

Nečakajte, že každý príbeh skončí happyendom. Môžete sa tešiť na všetky silné emócie, aké sa len dajú pri pozeraní tých najrozmanitejších príbehov zažiť. A keď si už budete myslieť, že je vám jasné, ako sa príbeh skončí, nezabudnite, že občas nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá.