Toto vás pobaví! Ako prinútiť muža, aby robil domáce práce? Diana má v tom úplne jasno!

Seriálová novinka Tomáš a Diana zobrazuje život partnerskej dvojice s jeho radosťami i starosťami. V situáciách, v ktorých sa nachádzajú, sa určite nájdu mnohí partneri či manželia. A výnimkou rozhodne nie je ani to, kto bude upratovať a robiť domáce práce!

Tomáš a Diana sú partneri, ktorí sa rozhodli ísť spolu životom. Diana je typická žena so svojou spontánnosťou a emotívnosťou. Všetky svoje myšlienky a pocity dáva hneď najavo. Ale ako pre väčšinu žien, ktoré to takto majú, nie je ľahké sa s tým niekedy rýchlo vysporiadať. Tomáš je typický muž so svojou inteligenciou a racionalitou. Vie byť veľmi starostlivý a chce robiť veci dokonale. Ale ako pre väčšinu mužov, ktorí to takto majú, nie je ľahké si to hneď priznať.

Keďže Tomáš ako muž menej rozumie emóciám, Diana musí ísť až na dreň pocitov, aby boli pochopené a vypočuté. Diana, keďže má v sebe aj láskavú naivitu, Tomáš jej často musí veľa vecí vysvetľovať, aby to jasne pochopila. Vzniká množstvo situácií a konfliktov, ktoré pozná vo vzťahu každý z nás.

​Mnohých určite pobaví aj situácia, ktorá nastane už v dnešnej časti. Diana trvá na tom, že domáce práce musia robiť na striedačku, čiže raz ona a raz Tomáš. On to samozrejme nerobí rád a tak sa bude snažiť polichotiť jej v nádeji, že si to s tým upratovaním rozmyslí. Lenže ona bude trvať na svojom. A tak vymyslí dokonalú lesť, ktorou ho nenápadne dotlačí k tomu, že kúpeľňu radšej uprace sám a bez reptania. Celú scénku si pozrite vo videu HORE!

Sledujte seriál Tomáš a Diana každú stredu o 20:35 na JOJke!