Ako to dopadne, keď si žena a muž objednávajú v reštaurácii? Túto chvíľu určite poznáte!

Seriálová novinka Tomáš a Diana prináša krátke úseky zo života dvojice v zrelom veku s nadhľadom a humorom, pri ktorom sa zasmejete, oddýchnete si a možno si aj poviete, že je to presne ako u vás doma.

Hovorí sa, že muži sú z Marsu a ženy sú z Venuše, a tak je jasné, že sú v mnohých veciach úplne odlišní. Tento naratív v praxi približuje aj seriál Tomáš a Diana, ktorý ukazuje, v čom všetkom sa od seba partneri môžu líšiť. Diana je typická žena so svojou spontánnosťou a emotivitou. Všetky svoje myšlienky a pocity dáva hneď najavo, ale ako pre väčšinu žien, ktoré to takto majú, nie je ľahké sa s tým niekedy rýchlo vysporiadať. Tomáš je typický muž so svojou inteligenciou a racionalitou. Vie byť veľmi starostlivý a chce robiť veci dokonale, ale ako pre väčšinu mužov, ktorí to takto majú, nie je ľahké si to hneď priznať.

Keďže Tomáš ako muž menej rozumie emóciám, Diana musí ísť až na dreň pocitov, aby boli pochopené a vypočuté. Diana keďže má v sebe aj láskavú naivitu, Tomáš jej častokrát musí veľa vecí vysvetľovať, aby to jasne pochopila. Vzniká množstvo situácií a konfliktov, ktoré pozná vo vzťahu každý z nás. Príkladom toho, ako môžu byť muž a žena odlišní, je aj objednávanie si v reštaurácii. Ako to môže dopadnúť? Pozrite si video HORE!


Sledujte seriál Tomáš a Diana každú stredu o 20:35 na JOJke!