Ako to tá žena robí? Sexi dračica Barkolová dnes oslavuje neuveriteľných štyridsať!

Povedali by ste to na ňu?

Tá sa ale nezdá. Sexi moderátorka TopStaru, redaktorka relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja a najnovšie aj režisérka šou Take me out Erika Barkolová klame telom. U niekdajšej moderátorky pikantnej relácie Črepiny* by len málokto správne tipoval jej vek. Verili by ste, že práve dnes oslavuje svoju okrúhlu štyridsiatku? Stojí za jej sviežim a nestarnúcim imidžom odvaha a to, že si vie užívať život plnými dúškami a jednoducho kašle na zlé jazyky? Na mieste niekdajšej "učiteľky sexu" by asi nikto nečakal puritánske správanie či prehnanú hanblivosť.

​​Erika má čo ponúknuť nielen v našej televízii, ale aj okolitému svetu. Pri pohľade na ňu si na svoje príde aj takmer každé mužské oko. Čerstvá štyridsiatnička pritom nie je odkázaná na žiadne prísne diéty. "O mne je známe, že som s tou váhou raz dole a raz hore a asi posldný rok som si moc nedávala. Chcela by som to zmeniť a dať ešte 10 kíl dole," prezrádza Erika.

Na svojom instagramovom a facebookovom profile Erika pravidelne chrlí nové a nové fotografie z pracovného i súkromného života s množstvom zaujímavých ľudí. Sympatická moderátorka nemá problém ani so zverejňovaním odvážnejších fotografií, no a s počtom vrstiev oblečenia sa to takisto nesnaží preháňať. Len málokedy ju totiž stretneme bez jej typického odhaleného dekoltu. Nuž, Erika vyzerá stále rovnako skvele aj po dnešku ako čerstvá štyridsiatnička. "Trošku to máme v rodine, pretože moja babka aj mamina vyzerajú úplne inak, než na svoj vek. Asi som to zdedila a dúfam, že to zdedia aj moje deti," hovorí sympatická moderátorka. 

My tri ❤️ @p4tkabarkol chybas! #trigeneracie #3generations #grandma #mother #daughters #beauties @alexabarkol @ellesajdova

Príspevok, ktorý zdieľa Erika Barkolova (@barkolova_erika_official),

Erike všetci zo srdca prajeme len a len to najlepšie, veď skúsená moderátorka sa veku báť rozhodne nemusí. Na veľké oslavy to však dnes u Eriky nevyzerá, hoci na svojich známych a kolegov rozhodne nezanevrie. "Ja som nikdy neoslavovala narodeniny, ale na dnešný deň som povedala svojim kamarátom, aby mi nepísali správy, ale prišli na pohár prosecca ku mne domov," smeje sa Erika.