Soňa Skoncová predviedla krásny módny kúsok: Jej žlté šaty vám vyrazia dych!

Modelka s krásnou tvárou, dokonalou postavou a s krivkami na správnych miestach. Darí sa jej v súkromí i v práci a fanúšikovia jej ležia pri nohách.

Moderátorka Soňa Skoncová patrí bez pochýb medzi najatraktívnejšie ženy slovenského šoubiznisu. Pýši sa krásnou tvárou a sexi postavičkou, vďaka čomu sa dlhé roky venuje aj modelingu. S fotením začínala ešte ako tínedžerka a neprestala ani po prekročení tridsiatky. Práve naopak. Tmavovláska patrí presne medzi tie ženy, ktoré sú ako víno – z roka na rok lepšie.

​Soňa pravidelne uverejňuje zaujímavé fotografie na sociálne siete. Na Instagrame má už cez 125 tisíc sledovateľov a vďaka tomu patrí medzi najúspešnejšie influencerky. Mnohé z fotografií sú skutočnou pastvou pre oči mužov a veľkou inšpiráciou pre ženy. Skoncová sa nedávno zúčastnila Bratislavských módnych dní, kde na móle predvádzala šaty od známej módnej návrhárky Jany Pištejovej. Soňa v krásnych žltých šatách vyzerala poriadne sexi, o čo sa postaral zvodný výstrih siahajúci takmer po pupok. Tmavovláske tento outfit padol ako uliaty a na prehliadke opäť zažiarila

View this post on Instagram

? #narcisové

A post shared by SONA SKONCOVA (@sonaskoncova) on

Sledujte reláciu Topstar od pondelka do piatku o 12:30 hod. na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora