kasting_bez-servitky

Bez servítky

Miluješ dobré jedlo a varíš doma vo svojej kuchyni tak, že tvoji hostia si od teba ešte aj dupľu vypýtajú? Si zábavný typ, rád súťažíš a chceš svojimi kuchárskym umením vyhrať fantastických 500 eur? Nemusíš byť profesionálny kuchár, stačí, ak miluješ dobre variť a ostatným rozmaznávaš chuťové poháriky.
Neváhaj a prihlás sa do relácie Bez servítky v TV JOJ, pretože hľadáme práve teba!

Päť dní, päť súťažiacich a 500 eur pre výhercu!

Čo je tvoja úloha? Fantasticky navariť trojchodové menu pre tvojich súperov! Daj do svojho varenia všetky tvoje schopnosti a svojich súperov u seba doma ohromíš! Jeden deň varíš ty, pripravuješ skvelú večeru a zvyšné štyri dni si vychutnávaš jedlo u tvojich súperov a samozrejme, úprimne ho ohodnotíš! Užiješ si množstvo zábavy a spoznáš možno skvelých priateľov! Neváhaj a poď do relácie Bez servítky!

Upozorňujeme, aby ste do formulára neposkytovali žiadne citlivé osobné údaje o sebe ani o inej osobe, najmä osobitné kategórie osobných údajov, ktoré by mohli odhaľovať rasový alebo etnický pôvod, politické názory, náboženskú vieru alebo filozofické presvedčenie alebo údaje tykajúce sa Vášho zdravia alebo zdravia Vášho dieťaťa. Tieto informácie nie sú pre daný účel potrebné, v prípade ak ich do daného formulára sami uvediete bude naša spoločnosť nútená tieto osobné údaje vymazať.