kasting_bez-servitky

Bez servítky

Miluješ dobré jedlo a varíš doma vo svojej kuchyni tak, že tvoji hostia si od teba ešte aj dupľu vypýtajú? Si zábavný typ, rád súťažíš a chceš svojím kuchárskym umením vyhrať fantastických 2000 eur? Okrem toho za účinkovanie v relácii automaticky získaš rovných 1000 eur! Nemusíš byť profesionálny kuchár, stačí, ak miluješ dobre navariť a ostatným rozmaznať chuťové poháriky. Neváhaj a prihlás sa do relácie Bez servítky v TV JOJ, pretože hľadáme práve teba!

Päť dní, päť súťažiacich, 1000 eur za účasť a ďalších 2000 eur pre výhercu!

Čo je tvoja úloha? Fantasticky navariť trojchodové menu pre tvojich súperov. Dať do svojho varenia všetky tvoje schopnosti a svojich súperov u seba doma ohromiť. Jeden deň budeš variť ty, pripravíš skvelú večeru a zvyšné štyri dni si vychutnáš jedlo u tvojich súperov a, samozrejme, úprimne ho ohodnotíš! Užiješ si množstvo zábavy a spoznáš možno skvelých priateľov! Neváhaj a poď do relácie Bez servítky!

Upozorňujeme, aby ste do formulára neposkytovali žiadne citlivé osobné údaje o sebe ani o inej osobe. Najmä osobitné kategórie osobných údajov, ktoré by mohli odhaľovať rasový alebo etnický pôvod, politické názory, náboženskú vieru, filozofické presvedčenie, údaje tykajúce sa vášho zdravia, či zdravia vášho dieťaťa. Tieto informácie nie sú pre daný účel potrebné, v prípade, ak ich do daného formulára sami uvediete, bude naša spoločnosť nútená tieto osobné údaje vymazať.