Martinovi spraví program bývalá víťazka šou Česko Slovensko má talent: Spoznáte ju ešte?

Záver týždňa bude patriť Martinovi, ktorý je pre ostatných stále veľkou záhadou. Veselý mladík usadí hostí v dome na vidieku, kde mu bude pomáhať variť jeho ujo a nebude chýbať tradičné menu, ktoré neohúri, no program to rozhodne vylepší!

Hostia od dnešného hostiteľa očakávajú po včerajšej napätej atmosfére poriadnu zábavu. A čo menu, ktoré si pre hostí pripraví? Keď sa Maťa spýtajú, z akého mäsa je hlavné jedlo, nebude si ani on sám úplne istý. "Neviem, čo je sekaná a neviem, čo je fašírka, pre mňa to je všetko mleté mäso," povie na rovinu Martin. Po konzumácii, našťastie, príde zlepšenie v podobe programu. Martin je kamarátom Gyöngyi Bodišovej, ktorú ste mohli vidieť pred siedmi rokmi v relácii Česko Slovensko má talent. "Gyöngyi je moja teta, je odo mňa staršia o jeden rok, my to tak máme u Rómov," prezradí Martin svojim hosťom dnes pri programe, ako sa k známej speváčke dostal! 

Zdroj: TV JOJ

​A neuveriteľné sa v závere kuchárskeho týždňa stane skutočnosťou, na Samovej tvári uvidíte skutočný úsmev. Neutrálne až negatívne naladený mladík sa bude úprimne baviť a zatancuje si s dnešným hostiteľom na rómske melódie. Nemenej sa zabavia ďalší hostia, okrem Moniky, ktorej bašamel vôbec neulahodí! 

Zdroj: TV JOJ

Pripomeňte si legendárne vystúpenie Gyöngyi Bodišovej v šou Česko Slovensko má talent z roku 2015:

Ak ste nestihli včerajšiu časť Bez servítky, nájdete ju v archíve TV JOJ:

Chcete si varením zarobiť 1000 eur za jediný týždeň a vyhrať ďalších 500 eur? Tak neváhajte, prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára na tomto odkaze! 

Sledujte Bez servítky každý pracovný deň o 17:50 na JOJke!

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora