V seriáli Bodka zahviezdia aj psy: Neuveríte, koľko sa ich postavilo pred kamery!

Seriál Bodka bude nielen o hercoch, ale aj o psoch. V hlavnej úlohe sa predstaví border kólia, no nebude to jediný chlpáč, ktorý sa postavil pred kamery. Neuveríte, koľko psov zažila svojich "päť minút slávy".

​Nový seriál Bodka, ktorý si už čoskoro budete môcť pozrieť na obrazovkách televízie JOJ, bude absolútne iný ako všetky ostatné. Okrem hercov sa v ňom totiž objavia aj psy. Dokonca štvornohý chlpáč sa predstaví rovno v hlavnej úlohe. Koniec-koncov, po ňom sa aj seriál volá - border kólia Bodka. Bude pravou rukou policajného vyšetrovateľa Šimona Malíka, ktorého si zahral Robo Jakab. Herec sám priznal, že sa učil od psa. Avšak trénovať musel aj štvornohý chlpáč. Ako prezradil inštruktor psov Juraj Ferko, príprava pred kameru trvá aj dva roky. "Ja som bol ten, ktorý už na úplnom začiatku pripomienkoval scenáre. Škrtali sme akcie, ktoré boli nereálne a nahrádzali sme ich akciami, ktoré reálne boli," prezradil. Medzi nereálne momenty patrí napríklad bitka psov či prejavy agresie voči človeku alebo psovi. "Niektoré sa napriek všetkému podarili. Napríklad vycerené zuby, vrčanie alebo štekanie," priblížil. Keďže však ide o psov, dokážu v niektorých momentoch prekvapiť. "Niekedy sme rátali s tým, že tie psy akciu nedajú a oni ju dali, akoby po nociach čítali scenáre," zavtipkoval Juraj Ferko.

​V seriáli Bodka sa pritom neukáže len jeden štvornohý chlpáč. "Celkovo je ich vyše 150," hovorí inštruktor. Môže sa to síce zdať veľa, no má to svoje opodstatnenie. "Každý pes má svoju úlohu, niektorí sú viacerí na jednu postavu, lebo ten dokáže to, ten niečo iné a postupne to skladáme," uzavrel inštruktor Juraj Ferko.

V seriáli Bodka už čoskoro zahviezdi nielen border kólia, ale aj herec Robo Jakab. Bude hrať vyšetrovateľa Šimona Malíka na policajnom oddelení. V súkromí, ale ani v práci mu karta veľmi nepôjde. Hoci predstiera drsnosť a nekompromisnosť na všetkých frontoch, vo svojej podstate je to romantik, skrývajúci sa za masku cynika. Do jeho života musí vstúpiť pes menom Bodka, aby v ňom urobil prievan a Šimon zistil, kým vlastne je. Postupne preberá Šimonove schopnosti, ale aj maniere. Od istého času, keď Bodkovi zachráni život sa mu stáva rovnocenným partnerom, hoci obaja predstierajú zachovanie Status Quo - učiteľ a žiak.

Pozrite si trailer k seriálu Bodka: 

Nenechajte si ujsť seriál Bodka už v sobotu o 20:35 hod. na JOJke!