Boki a Nikolka z Talentu nie sú žiadni rivali! TOTO vás presvedčí!

Po finálovom večeri sa totiž na internete objavili rôzne názory.

Šou Česko Slovensko má talent v sobotu vyvrcholila veľkolepým finále, z ktorého ako víťazka odišla 11-ročná bubeníčka Nikoleta Šurinová. Na druhej priečke sa umiestnil raper Boki, ktorého videli ako výhercu aj niektorí porotcovia, nehovoriac o množstve fanúšikov. Keďže ale Nikolka získala viac diváckych SMS hlasov, veľa „Bokiho ľudí“ ostalo sklamaných. Preto zrazu vznikli špekulácie o tom, že Boki a Nikolka sú veľkí rivali a nemajú sa v láske. No opak je pravdou.Nikolka je veľmi milé a talentované dievčatko! Veľmi som si ju obľúbil a tak isto aj rodičov, ktorí sú veľmi dobrí ľudia! Nikolka si prvé miesto zaslúžila! Možno sa dočkáte aj spoločnej skladby. Gratulujem ti a nech sa ti darí,“ odkázal malej bubeníčke na svojom profile na sociálnej sieti a tým definitívne vylúčil akékoľvek negatívne myšlienky.

​Hoci triumf v súťaži by ho určite potešil, Boki je presvedčený, že istým spôsobom je víťaz aj tak. „Určite to pre mňa nie je sklamanie. Je to pre mňa obrovský úspech, pretože som prvý raper, ktorý vyhral druhé miesto v šou Česko Slovensko má talent. Chcem sa veľmi pekne poďakovať mojim fanúšikom. Dúfam, že som vás nesklamal. Snažil som sa. Ja som vedel, že vyhrá Nikolka, lebo je extrémne talentovaná. Hrala na bicie ako najväčšia pani, takže to bolo jednoznačné,“ uzavrel raper.

 

Tagy: Boki Česko Slovensko má talent ČSMT Nikoleta Šurinová

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.