Obrovská novinka v šou Česko Slovensko má talent: TOTO bude svetový unikát!

Obľúbená talentová šou sa vráti na obrazovky televízie JOJ už 3. septembra. Opäť sa môžete tešiť na skvelú porotu, úžasných moderátorov, famózne výkony, ale aj na veľkú novinku!

Šou Got Talent je celosvetovo najobľúbenejší formát, ktorý sledujú milióny divákov po celej planéte. Pravidlá sú v zásade všade rovnaké, no od najnovšej série sa naše Česko Slovensko má talent môže pochváliť svetovým unikátom. Po ocenení Zlatý bzučiak, ktorým sa súťažiaci dostane priamo do finále, pribudne do hry aj ocenenie Zlatý Pátrovič. Ide o ocenenie v podobe sošky , ktorá pripomína Oscara. Má však podobizeň Jozefa Pátroviča, ktorý je už azda neoddeliteľnou súčasťou šou od jej začiatku. „Jožko bol v každom ročníku Talentu, tak som si hovoril, že by som mu chcel urobiť radosť. Dal som urobiť jeho zmenšeninu a z nej sa urobili sošky. Tie sa budú udeľovať ako ceny. Dostanú ich tí, ktorí robia niečo, čo nemusia úplne vedieť, ale sú v tom fantastickí a presvedčiví. Musia to byť sympaťáci. Nie je to anticena. Dáva sa to za celkový pocit,“ vysvetlil pre joj.sk porotca Jakub Prachař, ktorý je autorom myšlienky udeľovať tieto ocenenia.

Toto ocenenie môže tento rok udeliť každý porotca, no treba zdôrazniť, že nejde o cenu za najhorší výkon. Symbolizuje skôr odhodlanie, vytrvalosť, jedinečnosť, nádej a vieru vo svoj talent. S heslom, že každý z nás má talent ju dostanú tí, ktorí síce možno v danej činnosti nevynikajú, alebo neašpirujú na účasť vo finále, no idú za svojim snom tak vytrvalo, že si skrátka zaslúžia ocenenie.

Sledujte šou Česko Slovensko má talent už 3. septembra o 20:35 na JOJke!

Čo povedal o cene Zlatý Pátrovič Jakub Prachař? Pozrite si video: 

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk