Strach, zhnusenie aj zimomriavky: Jaro Slávik si pri tomto čísle doslova zakrýval oči!

Sobotňajší večer v spoločnosti šou Česko Slovensko má talent bude rozhodne stáť za to. Pripravené sú čísla, ktoré vás dojmú a rozhodne pobavia, ale jedno, skutočne špeciálne, vám nie len že spôsobí zimomriavky, ale vás aj šokuje! A možno budete doslova zhnusení, ako naša porota, ktorá pred týmto číslom musela zatvárať oči! Ktoré vystúpenie spôsobí, že sa porota nebude môcť dočkať jeho konca?

Číslo, aké nemá na Slovensku obdoby, spôsobí v Talente hotový ošiaľ. Aj napriek tomu, že bude toto číslo ohromné, budú mať diváci aj porota chuť odísť, aby sa už na to nemuseli pozerať. Rozhodne to nebude pre slabé žalúdky. Číslo si nakoniec vyslúži „standing ovation“, no spolu s účinkujúcim sa zapotia všetci v Inchebe! V záverečnom hodnotení sa porota ledva zmôže na slová.„Myslím, že tá koncentrácia, to sústredenie patrí možno ku každej práci, a pri tejto teda obzvlášť a ja to nesmierne obdivujem,“ nebude skrývať úžas Diana Mórová.

Nenechajte si ujsť šou Česko Slovensko má talent a pozrite si vystúpenie, aké ste doteraz ešte nevideli! Garantujeme vám, že na toto číslo len tak skoro nezabudnete!

Sledujte šou Česko Slovensko má talent už dnes večer o 20:35 na JOJke!