Carmen Geiss sa hrá na modelku! V 55 rokoch vystavuje svoje telo v bikinách!

Carmen Geiss už asi nevie čo od dobroty. Alebo nudy. Boháčka sa v 55 rokoch rozhodla, že svetu ukáže, aká je sexica.

Carmen Geiss na sociálnu sieť zavesila fotografie, ktoré mnohých prekvapili. Dokonca sa tak stalo presne v deň jej 55. narodenín. Boháčka sa však priznala, že vek je pre ňu len číslo. "Prečo sa jednoducho necítim na 55? Tieto korona časy som zmysluplne využila pre seba. Len škoda, že ešte nie sú otvorené žiadne plážové kluby, kde by som mohla ukázať prácu, ktorú som odviedla na svojom tele," vyznala sa.

"Je mi jasné, že mnohí povedia, že je to photoshop. Ale to, čo sa počíta, sú moje deti. Tie poznajú každú chybu na mojom tele a rovnako ako Robert sú mojimi najväčšími kritikmi," napísala ďalej.

Boháčka si vo svojom statuse uctila aj ženské telo ako také. "Mala som 9 potratov a mimomaternicových tehotenstiev, takže by som dnes chcela povzbudiť aj ženy, ktoé trpeli alebo stále trpia rovnakým osudom. Chcem vám ukázať, že aj vo vyššom veku môžete porodiť dve zdravé deti aj po toľkých zlých skúsenostiach s tehotenstvom a nemali by ste sa vzdať," povzbudila ostatné ženy. Carmen sa tiež poďakovala a vyjadrila, že je hrdá, že sa dožila 55 rokov staroby/mladosti a svojim fanúšikom popriala najmä veľa zdravia.

View this post on Instagram

Warum fühle ich mich einfach nicht, wie 55 ????? ich habe für mich die Corona Zeit sinnvoll nutzen können.Nur schade dass es jetzt keine Beach Clubs gibt, in denen ich meine Arbeit an meinem Körper auch zeigen könnte. ???Ich hatte 9 Fehlgeburten und eine Eileiterschwangerschaft, ??darum möchte ich heute auch Frauen Mut machen,die eventuell das selbe Schicksal erleiden mussten oder erlitten haben.Ich möchte Ihnen zeigen, dass man auch im Alter trotzdem noch nach so vielen schlechten Erlebnissen bzgl Schwangerschaften 2 gesund Kinder zur Welt bringen kann und sich nicht aufgeben sollte,sondern immer ein Vorbild sein sollte, auf jeden Fall für seine Kinder ..Das jetzt viele wieder sagen werden „das ist ja nur Photo Shop „ ????ist mir auch klar!! Doch was zählt sind meine Kinder !!! Denn die kennen jeden Makel an meinem Körper und sie sind wie Robert „Meine größten Kritiker“ Daher bin ich Stolz heute 55 Jahre alt/jung zu werden ob in Zeiten von Corona mit Maske oder ohne Maske!! In diesem Sinne, wünsche ich euch allen Gesundheit und alles Gute.Ich danke euch das ihr in guten und in schlechten Zeiten immer zu mir steht!! DANKE Eure Carmen!!??

A post shared by Carmen Geiss ? (@carmengeiss_1965) on

Tagy: Carmen Geiss