Čím si seriál Hranica získal toľkých fanúšikov? Herečka Hana Gregorová v tom má jasno!

Seriál zo slovensko-ukrajinského pohraničia si už tesne po svojom štarte na obrazovkách televízie JOJ získal množstvo fanúšikov. Osudy pašerákov a ich pasovanie sa s miestnou políciou si diváci nenechajú ujsť týždeň čo týždeň a Hranica sa tak stala najsledovanejším komediálnym seriálom na trhu. Čím to je, že si tento seriál tak získal srdcia divákov? Predstaviteľka Zorky Stračinovej v tom má jasno!

Herečka Hana Gregorová stvárňuje v seriáli Hranica šéfku pašeráckej dynastie. Hoci si už niekoľko týždňov všetci obyvatelia Krivého myslia, že umrela a riadne ju aj pochovali, ona čaká na svoj veľký comeback do biznisu na Bohušovej fare. Vtipné, nečakané, ale občas aj dramatické dejové línie sú pre Hranicu typické a diváci ich naozaj milujú. Predstaviteľka Zorky Stračinovej si však myslí, že sila tohto seriálu nespočíva len v scenári, ale aj v niečom inom. „Myslím, že sa tam zišla dobrá partia. Sú tam aj nové tváre z Východu, tí sú šikovní. Sú tam aj starší herci, takže si myslím, že je to také oživenie v hereckom rybníku. Aj typovo, aj herecky, aj vekovo je to namiešané veľmi dobre. Ja tomu dávam dlhú životnosť,“ povedala Hana Gregorová v Profilovom rozhovore. 

Celý Profilový rozhovor s Hanou Gregorovou si môžete pozrieť vo videu:

​Herečka, ktorá pred pár dňami oslávila okrúhle 70. narodeniny, tiež prezradila jednu zákulisnú pikošku. „Ja milujem Jula, Sväťka Malachovského, ten je úžasný. Páčia sa mi aj tie moje vnučky, samozrejme. Aj Peťko Sklár...mne sa strašne páčia tie tituly, ktoré mi dávajú. Oni boli takí opatrní, keď mal o mne povedať, že vretenica stará. Hovorím mu: Peťko, pridaj si. Kľudne povedz čokoľvek. Jašterica...to je tak vtipné. Ja s tým fakt nemám problém,“ dodala s úsmevom.

Jojka S Vami Senica - Hranica Zdroj: TV JOJ

​Sledujte obľúbenú Hranicu opäť v pondelok a to v dvoch častiach za sebou o 20:35 na JOJke!