hrobari_header

Hrobári

Na obrazovky od 5. októbra prichádza osemdielna miniséria Hrobári odohrávajúca sa v prostredí pohrebníctva. Pochádza z pera úspešného a talentovaného scenáristu Petra Kolečka, ktorý stojí aj za megaúspešným seriálom Most!.

Striehnu na každého nebožtíka, aby mali z čoho žiť. Aj tak nejak by sa dalo zhrnúť krédo členov rodiny Pipasíkovcov, ktorí sú hlavnými hrdinami čiernej komédie Hrobári z prostredia pohrebnej služby. Tento rod sa hrobárčine venuje už po niekoľko generácií a vždy sa dedí z rodičov na deti. Pipasíkovci dokážu pozostalým splniť takmer každé želanie a sú výnimočne schopní a podnikaví. Až na isté nepredvídateľné komplikácie. Autorom scenáru tejto osemdielnej čiernej komédie je uznávaný a mimoriadne talentovaný scenárista Petr Kolečko, ktorý stojí aj za megaúspešným seriálom Most! či filmom Masaryk.

V hlavných úlohách sa predstavia herecké esá ako napríklad Jana Oľhová, Ľubomír Paulovič, Jiří Langmajer, Zuzana Mauréry, Csongor Kassai, Michal Režný, Ľudmila Molinová či Robo Jakab. Diváci sa ale môžu tešiť aj na menšie či epizódne postavy, ktoré budú tiež v podaní fantastických hercov. Máte sa na čo tešiť!