Ak nemáte vkus, jednoducho si to priznajte: Módny guru Bruno Ciberej má pre vás riešenie!

Predídete tým mnohým módnym pohromám.

V Inkognite dnes privítame známeho slovenského moderátora a módneho guru Bruna Cibereja, ktorý svojimi originálnym štýlom a módnymi kúskami neraz šokoval oči Slovákov. Bruno mal vždy blízko nielen k móde, ale aj k známym osobnostiam, ktorým nahliadal pravidelne do súkromia napríklad v relácii Exclusiv na JOJke. Ako odborník na módu si za roky pôsobenia v brandži všimol, že vzťak Slovákov k móde sa našťastie zlepšuje míľovými krokmi, a to aj vďaka novým možnostiam nákupu. "Mladí ľudia nakupujú aj cez internet, môžu si vybrať čokoľvek a vidieť to aj na uliciach. Ako národ máme celkom dobrý vkus," chváli Slovákov Bruno. 

Samozjeme, neplatí to vždy a všade. Ide najmú o to, že každý sa cíti dobre v niečom inom. "Niekto by si nedal rolák či sako, lebo to jednoducho neznáša a necítil by sa príjemne. Nemám právo hodnotiť, či je to zlé alebo dobré," myslí si odborník na módu. Bruno dokonca nezatracuje ani "vekslácky" štýl 80. Rokov, kedy chodili ľudia odetí v neforemných šuštiakoch. Tento rok vraj majú renomované módne značky niekoľko pánskych kolekcií, ktoré vyzerajú ako šuštiaky z 80. Rokov. Pre Bruna však bude takáto móda stále hrozivá, nech je akokoľvek drahá. On sám sa totiž nesnaží za každú cenu prispôsobovať módnym trendom, ale radšej si raziť svoju cestu. "Ja si len vyberiem to, čo sedí aj mne. Teraz je toľko trendov a možností, kam ísť. Každá jedna značka si určuje iné trendy. Už to nie je o tom že si určia tri farby a tri vzory. Teraz si môže ktokoľvek môže povedať, že to, čo má na sebe, je trendy," hovorí Bruno.  

Na to, aby ste boli vkusne a trendy oblečení, treba mať hlavne vkus. Nie každý ho však dostal do vienka a na druhej strane nie každý si vie jeho absenciu priznať. "To je ešte chyba na Slovensku, že ľudia, ktorí nemajú vkus, si to nepripustia a nedokážu uvedomiť. Ak si to však uvedomia a pochopia, že nemajú vkus, je to úplne v pohode. Treba nájsť niekoho, kto ho má a usmerní ho," prezrádza Bruno. Je úplne prirodzené, že každý z nás má vo svojom živote oblati, v ktorých je alebo nie je doma.  

Sledujte premiérové Inkognito s tajným hosťom Brunom Ciberejom dnes o 20:35 na JOJke!

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk