Sáva Popovič naložil Mišovi Hudákovi po vypnutí kamier: Toto že je víťaz OTA?

Takto vyzerá farizejstvo v praxi.

V Inkognite dnes privítame ako tajného hosťa slovenského speváka, humoristu a herca Sávu Popoviča, ktorý nenechal svojej povesti skvelého zabávača nič dlžný ani tentokrát. Na paškál si zobral divácku anketu OTO, v ktorej tento rok vyhral v kategórii najlepší herec práve náš hádač Mišo Hudák. A keďže hneď na druhý deň po vyhlásení ankety musel Mišo utekať na nakrúcanie Inkognita, svoju víťaznú sošku diváckej priazne priniesol rovno do štúdia.

Inkognito - Miso Hudak Oto Inkognito - Miso Hudak Oto Zdroj: joj.sk

Sáva sa rozhodol, že túto skutočnosť nenechá bez povšimnutia a hneď po vypnutí kamier sa rozhodol spraviť svoje originálne video s jeho alter egom Igorom Farizejom, ktorý sa vyznačuje poriadnou dávkou pokrytectva. "Ahojte, volám sa Igor Farizej  a poviem vám, včera som videl odovzdávanie OTA a bolo to niečo strašné. Že Mišo Hudák dostal hlavnú cenu ako herec? Za to že je východniar alebo že má takýto hlas? Čo to je? Čo sa to deje so šoubiznisom?" začal svoj prejav Sáva alias Igor Farizej. Čo však v tej chvíli nečakal, do záberu mu vošiel samotný Mišo Hudák, ktorý si s ním o OTO-vi pokecal zoči-voči. Aká bola jeho reakcia a čo sa stalo s Igorom, to sa už dozviete vo videu!

Sledujte premiérové Inkognito s tajným hosťom Sávom Popovičom dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.