Koniec všetkým špekuláciám: Takáto je pravda o „podvodoch“ v Inkognite!

Ako je to naozaj?

Inkognito patrí v súčasnosti medzi TOP relácie na Slovensku a už celé roky patrí medzi najlepšie televízne hity vôbec. Aj po mnohých rokoch sa však stále vynárajú medzi ľuďmi na Facebooku či uliciach stále tie isté otázky. Mnohí fanúšikovia totiž stále neveria tomu, že hádači skutočne vopred nepoznajú povolania hostí či meno tajného hosťa. S týmito názormi sa dokonca stretávajú aj naši hádači pri stretnutí s ľuďmi na ulici. Tentoraz sa však všetci rozhodli tieto teórie vyvrátiť. „Diváci majú pocit, že my vždy vopred poznáme povolania a celé to len zinscenujeme ako náhodnú šou a keď neuhádneme, je to zámerné,“ hovorí Marcel, ktorý zároveň dodáva, že každá ich dedukcia pri hádaní povolania či mena tajného hosťa má svoju cestu.

​So svojím kolegom súhlasia aj ostatní hádači. „Čo by sme z toho mali? Aj my sa chodíme do tejto práce baviť,“ ohradil sa voči týmto tvrdeniam Mišo. Ďalším „závažným“ problémom sú aj škrabošky. Príliš pozorní diváci si všimli, že Zdenka si občas pridržiava po bokoch škrabošku. Zdenkinou odpoveďou však nie je to, žeby sa snažila cez ňu vidieť a švindľovať, pravda je úplne inde. Škraboška jej totiž tlačí na mihalnice a herečka má potom pocit, akoby mala rozpleštené oko. Vtedy jej nezostáva nič iné, než si ju neustále počas hádania tajného hosťa naprávať. Toto je celá pravda, aj naši hádači sa chcú jednoducho baviť presne tak ako vy.

Všetky epizódy Inkognita nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.