Marcel Forgáč je na fotke z mladosti na nepoznanie: TENTO mladý šuhaj že je on?

Sympatický moderátor patrí k slovenskej špičke už celé roky a väčšina z nás si ho ani na inej pozícii nevie predstaviť. Jeho charizma a skvelý humor si získal srdcia mnohých divákov. Hoci tohto sympaťáka všetci veľmi dobre poznáme, nie každý vie, akému adrenalínovému hobby sa venuje.

Marcel Forgáč je vášnivým horolezcom telom aj dušou. Absolvoval už množstvo výstupov na rôzne hory a do najvyšších končín sa stále rád vracia. Svojho času bol dokonca členom expedície na Mt. Everest, kde vyliezol až do výšky 6600 metrov nad morom.Bol som tam ako robotník. Boli to roky, keď som intenzívne liezol, veľa v Tatrách v zime. Pôvodne som tam šiel ako člen podporného tímu, dokonca aj ako kuchár, lebo v základnom tábore je veľmi dôležité, či vám varí Európan alebo šerpa. Bolo to celé pre mňa poctou, lebo na expedície sa neberú blbci. Nikdy som však nebol ten horolezec, ktorý by mal vrcholové ambície. Horolezectvu sa však stále venujem,“ povedal Marcel o nezabudnuteľnom zážitku.

Rodený Popradčan má lásku k horám skrátka v krvi a vždy, keď môže, sa na skaly rád vracia. Za svoj život zdolal množstvo náročných výstupov a jedným z nich je aj Ihla v Ostrve. Práve zo strmej skalnej ihly v najvyššej časti západných zrázov Ostrvy pochádza jedna z archívnych fotiek, ktorými sa Marcel pochválil svojím fanúšikom ma sociálnej sieti. Vznikla v roku 1991 a mladý muž v športovom oblečení na snímkach je v prvom momente absolútne neznámy. Keď sa prizriete lepšie, zistíte, že ide naozaj o známeho a obľúbeného moderátora. V tomto prípade naozaj platí, že mužom pribúdajúci vek prospieva a zrejú do mužnosti a charizmy.

Sledujte obľúbené Inkognito aj s Marcelom Forgáčom každý pondelok o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora