Marošovi Kramárovi sa splnilo to, po čom dlhé roky tajne túžil: Prekvapí vás, o čo ide!

Pandémia koronavírusu postihla všetkých ľudí v rôznych oblastiach a herci nie sú výnimkou. Mnohé nakrúcania sú pozastavené alebo sa uskutočňujú v obmedzenom režime a divadlá nevytahli oponu dlhé mesiace. Maroš Kramár to do istej miery berie ako pozitívum. Prečo?

Herec Maroš Kramár pôsobí v šoubiznise dlhé desaťročia. Prakticky od detstva stále účinkoval vo filmoch, v inscenáciách, v seriáloch či v rôznych zábavných šou. Pandémia koronavírusu vo veľkej miere obmedzila jeho pracovné povinnosti, no on si to nesmierne pochvaľuje. Ako priznal v rozhovore pre Top Star, konečne sa mu splnil jeho tajný sen – žiť život naplno bez stresu a zhonu.Ja som od prírody lenivý človek a robím veľa len preto, že mi ponúkajú robotu a už keď podpíšem zmluvu, tak musím robiť. Celý život som túžil po tom, že skúsiť si nič nerobiť. A teraz sa mi to darí celkom. Keď máte veľa roboty, stále máte nejaký deadline. Každý deň niečo nové a stále sa musím učiť. Stále to v tej hlave šrotuje. Stále nové a nové učenie. Teraz ja vstanem a nemám v hlave žiadnu povinnosť. Keď aj mám, tak strašne ďaleko. Ale je to tam také prázdne. To je až neskutočné,“ povedal pre Top Star.

Po dlhých rokoch tak žije obyčajným životom, v ktorom má čas na všetko, čo mu je srdcu blízke. Zažívam to, čo zažívajú bežne ľudia – som večer doma, pustím si televízor, pozriem sa na niečo a nemusím rozmýšľať. Nemám nervy, že ešte toto som nestihol a ešte toto mi treba. Je to úplné uvoľnenie. Ale je pravda, že už je to dlho. Je to úplne iný život, na ktorý som nebol zvyknutý odmalička. Stále veľa roboty, veľa cestovania a teraz sa to úplne ukľudnilo,“ teší sa Kramár. Jedným dychom s vtipom dodal, že počas aktuálnej pandémie trénuje na seniorské obdobie života. „Stále hovorím s humorom, že je to skúška na dôchodcovský vek. Keď už budem len sedieť doma a nič nerobiť. Tak si to teraz skúšam,“ uzavrel s úsmevom.

Sledujte obľúbené Inkognito každý pondelok o 20:35 na JOJke!