Zdena Studenková o desivej havárii spred pár rokov: Stáli pri nej všetci strážni anjeli!

Ostrieľaná herečka sa ešte vo vianočnom špeciáli obľúbeného Inkognita pod rukami našich kostymérok zmenila na anjela. A hoci si takúto bytosť zahrala vôbec po prvý raz vo svojom živote, pravdou je, že s týmito bytosťami má aj ona svoju vlastnú skúsenosť.

Veselú Santovu družinu v špeciálnom vianočnom Inkognite doplnila aj herečka Zdena Studenková, ktorá sa zmenila na anjela. Pri nakrúcaní prezradila, že to bolo vôbec po prvýkrát v jej živote, keď si na seba dávala krídla i svätožiaru.Anjela som zatiaľ ešte nikdy nehrala a už som prešvihla ten čas, keď bol na to vek. V Andělovi s ďáblem v těle to bolo o niečom celkom inom a tam som kostým anjela nemala. Takže mne už zostáva niekedy hrať iba smrť,“ povedala so smiechom.

Vianočné Inkognito Zdroj: TV JOJ

​Hoci si Zdenka anjela nikdy nezahrala, s týmito bytosťami má svoju skúsenosť. Jej strážny anjel sa totiž pred pár rokmi musel poriadne zapotiť. Je pravda, že som mala jednu veľkú autohaváriu, keď som mala mikrospánok na ceste do Prahy. Vtedy som skutočne mala pri sebe všetkých anjelov, pretože aj záchranári nechápali, že sa mi skutočne nič nestalo a auto bolo totálne rozbité,“ povedala herečka. Na otázku, či teda verí na anjelské bytosti ale nemá jednoznačnú odpoveď. „Aj keď sa mi stála táto nehoda, tak som premýšľala nad touto témou. Dá sa povedať, že verím na energie. To, že máme voči niekomu pocit lásky, nelásky, že vám je alebo nie je sympatický a sadne či nesadne vám hneď od prvého momentu, ako sa s ním stretneme, tak to sú tie „siločiary“ a energie, na ktoré pochopiteľne verím. A povedzme hovorí sa o Novom Zélande, že je to jedinečná zem, kde sa stretávajú energie-siločiary zeme a preto tam ľudia majú veľmi často tzv. liečiteľské sklony. Takže na takéto veci verím, určite niečo také musí existovať, no na anjeličkov s krídlami neverím,“ dodala.

Sledujte obľúbené Inkognito každý pondelok po Hranici o 21:50 na JOJke!