Netradičná záľuba! Milan Ondrík mení drevo na umelecké diela: Wau, pozrite na tú nádheru!

Umelca v sebe rozhodne nezaprie! Milan Ondrík, ktorého poznáte aj zo seriálu Iveta, má jednu neobyčajnú záľubu, ktorej sa v súkromí venuje. Tipovali by ste na neho práve toto?

Poznáme ho ako famózneho a mimoriadne talentovaného herca, ktorého sme videli v rôznych úlohách. Málokto však vie, že vyštudoval strednú odbornú drevársku školu a ako vyučený rezbár tvorí vo svojom voľnom čase naozaj nádherné kúsky.

V jednom z rozhovorov herec prezradil, že jeho dedko bol stolárom a ako deti sa často hrávali v jeho dielni. Milan Ondrík sa tak netají tým, že má celý život k drevu obrovskú lásku. Navyše pochádza z Oravy, kde bol drevom neustále obklopený.

Ako v jednom z rozhovorov prezradil, k vráteniu sa k rezbárstvu mu dopomohla koronakríza, počas ktorej si práve vyrezávaním umeleckých diel krátil čas. Svoju pivnicu premenil na dielňu a môže sa v nej naplno realizovať. Svoje s láskou vyrobené diela zverejní občas na svojom Instagrame, aby sme sa nimi mohli pokochať aj my. Jeho tvorbu si môžete pozrieť v článku nižšie. Čo poviete, umelca v sebe nezaprie, však?