Všimli ste si? Seriálová Iveta mala celý čas tajomstvo: TOTO neuniklo len pozornému divákovi!

Ešte stále prebieha nakrúcanie druhej série fenoménu s názvom Iveta, ktorý si získal srdcia veľkého počtu divákov. Príbeh o kráske z Trebišova rozpútal vášne a mnohí sa nových častí naozaj nevedia dočkať. Teraz sme však zistili, aký detail si možno nie každý počas prvej série všimol. A čo vy? Postrehli ste to?

Divákov si získal nie len silný príbeh, množstvo vtipných či dojemných scén, ale aj hviezdne herecké obsadenie. V hlavnej úlohe sa ako seriálová Iveta predstavila Alžbeta „Zea“ Ferencová, ktorá je okrem iného úspešnou speváčkou, modelkou či tanečníčkou. Iveta má milujúcu a silne veriacu matku, ktorú v seriáli stvárnila fantastická slovenská herečka, Zuzana Mauréry. Okrem nich sa ďalej predstavili Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Milo Kráľ, Daniel Fischer, Juraj Ďurdiak, Michal Kinik, Peter Nádasdi, Niki Dékány či Jaro Beker a ďalší skvelí herci. Seriál aj naďalej režíruje famózny Jan Hřebejk.

Ako sme už spomenuli, nakrúcanie novej série je už v plnom prúde a Betku Ferencovú sme si odchytili na rozhovor do relácie Top Star. Už na prvý pohľad bolo krásne vidieť jeden maličký detail, ktorý ale dokáže urobiť poriadnu zmenu. Seriálová Iveta má totiž inú farbu očí, než Betka v skutočnosti. Všimli ste si to už v prvej sérii aj vy? Viac sa dozviete v rozhovore, vo videu HORE!