V nových častiach Ivety zahviezdi Marsell Bendig: S kým sa najviac zblížil na nakrúcaní?

Súčasťou pokračovania úspešného seriálu Iveta budú aj nové postavy. Jednou z tých najvýraznejších je rozhodne Marsell Bendig, ktorý bol z ponuky hrať v seriáli od začiatku mimoriadne nadšený. Aký vzťah má s predstaviteľkou Ivety, Betkou Ferencovou?

Marsell Bendig bol fanúšikom seriálu Iveta od samotného začiatku. Keď ho po úryvkoch sledoval a perfektne sa na ňom bavil, vtedy ani len netušil, že raz bude súčasťou jeho pokračovania. A stalo sa. „Hovoril som si, to je aký vtipný seriál. Strašne ma bavila tá ‚východniarčina’, bavila ma Alžbetka, tak si hovorím, že super. No a keď prišla tá ponuka, povedal som si, že neverím, že budem v tom seriáli,” prezradil nám talentovaný herec z Česka v rozhovore. Marsell má našliapnuté na naozaj parádnu kariéru. Na svojom konte má dokonca prestížne ocenenie Český lev, a to za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe vo filme Banger.

Aký má vzťah s našou seriálovou Ivetkou, ktorú stvárňuje Betka Ferencová? Predsa len, v seriáli si budú veľmi blízki. „My sme o sebe vedeli, vždy sme sa stretli na nejakých akciách, tak sme sa, samozrejme, objali, povedali sme si, ako sa máme a to je všetko. Ja som bol hlavne jej fanúšik, veď ona je nádherná. Na tom nakrúcaní sme sa veľmi zblížili a často jej volám a pýtam sa jej aj na nejaké pracovné rady,” dodal Marsell Bendig. Viac sa dozviete vo videu HORE!

Iveta - Marsell Bendig a Betka Ferencová Zdroj: TV JOJ

Čo môžeme čakať v druhej sérii?

Ivete sa splnil sen. V súťaži Miss Slovensko obsadila druhé miesto a získala byt v hlavnom meste. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko a verí, že si pre ňu budúcnosť pripravila niečo krásne. V pokračovaní seriálu sa príbeh okolo pôvabnej Ivety rozdelí do troch dejových liniek. Okrem svojráznej a drzej krásky sa dej bude točiť aj okolo jej partnera Števa a nového kamaráta Dada. Iveta sa dostane do Prahy, kde sa snaží uchytiť. Rada však posedáva s miestnymi chlapmi na pumpe a hrá s nimi karty. Do života sa jej pripletie samotný primátor Liška, no taktiež bojuje o vzťah so svojou láskou Števom. Ten dostane od otca dôležitú misiu. Musí ísť do Prahy postarať sa o ich bordel. K Ivete sa tiež pripletie vtipný Dado. Iveta v ňom vidí seba a rozhodne sa mu pomôcť. A tak ho prihlási na Muža roka.

Seriál bude mať desať častí, počas ktorých toho opäť uvidíte naozaj dosť. To, čo sa všetkým páčilo na prvej sérii sa rozhodne nezmení. Tešiť sa tak môžete na komplikované medziľudské vzťahy, ktoré budú zobrazené s humorom, no bez príkras. Bude to kontroverzné, bude to vtipné aj autentické. Tak, ako pri prvej sérii, aj za touto druhou stoja hviezdne mená. Scenár napísal Peter Kolečko a režíroval fenomenálny Jan Hřebejk.

Iveta - Marsell Bendig a Alžbeta Ferencová Zdroj: TV JOJ

​V hlavnej úlohe sa na seriálovú Ivetu môžete tešiť v podaní Ažbety Ferencovej. V druhej sérii uvidíte aj Ivetinu mamu, ktorú stvárňuje Zuzana Mauréry a farára, ktorého stvárňuje Jevgenij Libezňuk. Chýbať nebude ani Ivetin otec v podaní Mariána Baloga či Števo, ktorého stvárňuje Michal Kiník. Pribudne nová postava menom Dado, ktorého stvárni Marsell Bendig. V osvedčenej zostave nebude chýbať ani Daniel Fischer, Sophia Korčušková, Juraj Ďurdiak, Niki Dékány či Ladislav Ladomirjak a mnohí ďalší.

Nenechajte si ujsť pokračovanie seriálu Iveta už 3. marca na JOJke!