Nová kriminálka na JOJke si získa všetkých fanúšikov Za sklom: Čo majú spoločné?

Fanúšikovia kvalitného krimi sa už čoskoro na JOJke dočkajú novej detektívky. Kriminálka Kraj bude plná prípadov, ktoré sa dotýkajú možno aj vás!

Populárny seriál Za sklom si získal množstvo fanúšikov aj vďaka prípadom z reálneho prostredia. Seriál načrtol do organizovaného zločinu, ktorý siaha od drog, cez pašovanie utečencov až k únosom a vraždám. V hlavných úlohách diváci TV JOJ mohli vidieť obľúbených hercov - Jána Koleníka a Tomáša Maštalíra. Posledná séria priniesla na obrazovky televízie dokonca vraždu známeho investigatívneho novinára. 

Za sklom 3-finale Zdroj: TV JOJ

Seriál Kriminálka Kraj a Za sklom majú toho viac spoločného - v jednej z úloh sa predstaví Jana Kolesárová, ktorá sa predvedie opäť v úlohe drsnej kriminalistky. Ďalším spoločným menovateľom seriálu je obľúbená tvár seriálovej Nemocnice Marián Mitaš. V kriminálke Za sklom ste ho mohli vidieť v úlohe novinára, tentokrát svoj herecký talent predvedie ako vyšetrovateľ fiktívnej polície, ktorá rieši prípady, ktoré sa dotýkajú možno aj vás. A to nie je všetko. Ďalším hercom, ktorého si môžete pamätať ako vyšetrovateľa Ľuda v seriáli Za sklom, je Adrian Jastraban! 

Zdroj: TV JOJ

Celý seriál je zameraný na naplnenie spravodlivosti a jednotlivé prípady otvárajú ťaživé témy, ktoré roky rezonujú v spoločnosti, no zmena k lepšiemu či riešenie problémov prichádza len veľmi pomaly. Ako každý kraj, aj tento bojuje so silnými predsudkami voči menšinám, slabej ochrane detí voči zneužívaniu, chýbajúcej rovnosti medzi pohlaviami, ale aj ďalšími citlivými otázkami! 

Seriál Kriminálka Kraj uvidíte na JOJke už čoskoro! 

Tagy: Kraj Za sklom