Moja mama - nova seria

Skvelá správa pre fanúšikov televízneho varenia: Začali sme nakrúcať Moju mamu!

Čo nové nás čaká?

Konečne sme sa dočkali. Už čoskoro prichádza nová - štvrtá séria. Pre všetkých skalných fanúšikov napätia v televíznej kuchyni máme skvelú správu. V týchto dňoch sme po vyše mesačnej pauze začali opäť intenzívne pracovať na nových epizódach obľúbenej relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, aby sme vám mohli už čoskoro priniesť novú dávku pravidelnej televíznej zábavy. Už sú to celé dva roky, kedy uzrela táto kultová televízna šou o varení svetlo sveta na čele s legendárnymi Hetešovcami. Za ten čas sa relácia posunula veľkým krokom vpred nielen vďaka šikovným dvojiciam, ale najmä vďaka všetkým divákom, ktorých hlas neustále počúvame.

Už od septembra sa môžete tešiť na nové šikovné dvojice a čerstvé recepty, s ktorými budeme pokračovať v doterajšej vysoko nastavenej latke varenia i zábavy. Chýbať, samozrejme, nebudú ani obľúbený moderátor Junior a všetci traja špecialisti. Pozrite si v našej fotogalérii, ako to vyzeralo na prvom nakrúcacom dni po letnej prestávke.  

So štvrtou sériou Mojej mamy pokračujeme už od septembra na JOJke!

Všetky epizódy nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.