Viktória Petrášová má blog o cestovaní: Nehoda na motorke či výbuch sopky? Nám prezradila viac!

Novou posilou v seriáli Nemocnica je aj herečka Viktória Petrášová. Tá si zahrala aj v seriáli Iveta, v úlohe modelky Karolíny, ktorá trpela poruchou príjmu potravy. Viktória nám prezradila, že je cestovanie jej obrovskou vášňou. Má však vďaka nemu nie len krásne, ale aj mrazivé zážitky. V rozhovore povedala viac!

Možno ste to o Viktórii netušili, no už nejaký čas píše svoj cestovateľský blog. Objavovanie nových krajín je jej veľkou vášňou, no aj písanie o cestovaní poňala trošku inak, než je u blogerov zvykom. „Nepoužívam také tie charakteristické veci blogu kde väčšina ľudí radí, vymenuje veľa tipov a ceny a ako sa čo pohybuje, občas to tam spomeniem, ale tým, že ja veľakrát idem sama, tak ja sa fakt veľmi veľa stratím, zablúdim, alebo sa mi stane nejaká úžasná vec, že vybuchne sopka, či havarujem na motorke, no život. Skôr je to o tom strete so životom, tak o tom píšem, vysvetlila nám Viktória v rozhovore. Jej cestovanie o samote má množstvo výhod, avšak občas sa pritrafí aj niečo nie veľmi príjemné. Ako herečka sama hovorí, tých pekných zážitkov je určite viac.

K cestovaniu osamote tak nabáda aj iných nadšencov objavovania nových krajín. „Snažím sa tak možno dodať odvahu ľuďom, čo majú pocit, že vycestovať sa dá len s niekým a byť súčasťou nejakej partie,” povedala herečka v rozhovore. Najkrajšie na cestovaní je pri tom pre ňu to, že spozná množstvo nových ľudí. „Najkrajšie na tom cestovaní pre mňa, v rámci toho, že idem sama je, že každý, kto ma stretne, má potrebu si ma na chvíľu adoptovať, keďže ma vidia samú a spoznám veľa úžasných ľudí,” dodala Viktória. V rozhovore vo videu hore nám povedala viac o tom, že sa ocitla uprostred teroristického útoku, že mala nehodu na motorke, ale aj to, ako sa stratila v cudzine, kde sa jej dokonca vybil mobil a zachránil ju milý Arménec, na ktorého doteraz spomína.

Sledujte seriál Nemocnica každý utorok a štvrtok o 20:35 na JOJke!