Alexandra Trávniková oznámila radostnú novinku: Herečka zo seriálu Nemocnica čaká bábätko!

Alexandra Trávniková, známa slovenská herečka, ktorá sa objavila v populárnom jojkárskom seriáli Nemocnica, sa na sociálnych sieťach pochválila radostnou správou. Oznámila, že čaká bábätko a teší sa na nové životné obdobie.

Alexandra Trávniková, talentovaná herečka, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala najmä vďaka účinkovaniu v seriáli Nemocnica, prekvapila svojich fanúšikov radostnou správou. Na Instagrame oznámila, že je tehotná a teší sa na príchod bábätka.

Mladá umelkyňa je známa svojimi výkonmi nielen v televízii, ale aj na divadelných doskách, kde pôsobí ako hosťujúca herečka.

Alexandra nedávno na svojom Instagramovom profile zdieľala fotografiu s rastúcim bruškom a pripojila k nej dojemný odkaz: "Moja júnová nálada." Táto správa vyvolala vlnu gratulácií a podpory od jej sledovateľov, ktorí jej prajú veľa šťastia a zdravia.

Brunetka sa pripravuje na nové životné obdobie a je plná očakávania. Fanúšikovia sú zvedaví, ako sa jej podarí skĺbiť materstvo s hereckou kariérou, no veria, že to zvládne s rovnakou eleganciou a odhodlaním, ako doteraz.

View this post on Instagram

A post shared by @alexandra.travnikova

Tagy: Tehotenstvo