Dominika Kavaschová ukázala svoju niekdajšiu lásku: Veď vyzerá ako netvor!

Dominika Kavaschová sa v relácii Nikto nie je dokonalý pochválila skutočne bizarnou fotografiou, ktorá zachytáva jej niekdajšieho miláčika. Ten ju sprevádzal počas úctyhodných 16 rokov. Nešlo však o človeka, ako skôr o akéhosi "netvora". To musíte vidieť.

​Hosťom relácie Nikto nie je dokonalý bola aj sympatická mladá herečka Dominika Kavaschová. Tá nám okrem iného prezradila aj to, že ich rodine robil spoločnosť neuveriteľných 16 rokov psík, s ktorým sa rozhodne nenudili. "Nechcem povedať, že chvalabohu, ale zomrel. Žil nám 16 rokov. Fakt to nebola milá povaha. Nielen to, ale ešte aj vyzeral ako hlavná postava z exorcistického filmu. Marilyn Manson s mamutom," prezradila Dominika a ukázala jeho fotku.

Všetci uznali, že ich psík naozaj vyzeral veľmi odstrašujúco a zrejme sa ho báli všetci naokolo. Tak či onak, napokon prišiel po 16. rokoch jeho čas. Ešte predtým však spolu so psom rodina zažívala kopec vtipných príhod. "Raz tak oco pozeral televízor, kde pán oslavoval, že jeho psík sa dožil 19 rokov. Oco sa pozrel na nášho psa a povedal mu: Opováž sa mi toto urobiť," smeje sa Dominika pri spomínaní na veselé príhody s ich malým "mamutom". 

Pes Dominiky Kavaschovej, ktorý sa dožil 16 rokov Pes Dominiky Kavaschovej, ktorý sa dožil 16 rokov Zdroj: TV JOJ

​Sledujte Nikto nie je dokonalý dnes o 20:35 na JOJke!

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora