Ochrancovia, Štúdio

Ochrancovia si užívajú luxus. V týchto priestoroch nakrúcajú nový seriál

Pozrite si fotografie nádherného štúdia.

Nový, hraný televízny seriál Ochrancovia, ktorý voľne nadväzuje na divácky veľmi úspešný formát z právnického prostredia Súdna sieň. V seriáli sa budú do hĺbky riešiť medziľudské vzťahy medzi znepriatelenými stranami. Čo prípad, to jeden skutočný príbeh, v ktorom tvorcovia paralelne rozohrajú riešenie problému v prostredí mediačnej kancelárie a samotný vývoj medziľudských vzťahov medzi hlavnými aktérmi jednotlivých príbehov. Tento seriál je výnimočný aj tým, že v ňom vystupujú reálni herci, ktorý sa dokážu dokonalo vžiť do svojej úlohy.

V úlohách Ochrancov budete stretávať známych hercov zo Súdnej siene, ktorými sú Renáta Názlerová, Petra Palevičová a Juraj Štubniak, ale aj nové charaktery v podaní Bibiany Ondrejkovej, Mareka Ružičku, Milana Malinovského, Renáty Ryníkovej a ďalších.  

Herci, ktorí nakrúcajú nový seriál Ochrancovia sa často zdržiavajú v moderne zariadených interiéroch, ale aj exteriéroch, kde pracujú za každého počasia. V krásnom štúdiu je o nich postarané ako vo vatičke a všetci herci, ale aj členovia štábu si nevedia vynachváliť prácu v takýchto príjemných priestoroch. Každý z hercov má svoje miesto, ktoré ho charakterizuje, aby sa cítili aj v pracovnom prostredí pohodlne. Pozrite sa, kde sa budú odohrávať príbehy mediárorov, ale hlavne osudy životom častokrát trápených účastníkov.

Nenechajte si ujsť nový hraný seriál Ochrancovia s mottom „Každý problém má riešenie“ už 3. marca o 18:00 na JOJke. 

Čítajte viac: 

Máte problém? Ochrancovia ho spolu s vami vyriešia!

Ochrancovia plný dramatických situácií: Marek Ružička dostane "na hubu"

Názlerová prehovorila o Ochrancoch: Prečo lietali pri nakrúcaní facky?