ochrancovia

OCHRANCOVIA - nový hraný seriál TV JOJ, voľne nadväzujúci na jedinečný a úspešný program z právnického prostredia Súdna sieň.

V OCHRANCOCH prichádza televízia s celkom novým a netradičným spracovaním medziľudských sporov. Čo prípad, to jeden skutočný príbeh, v ktorom tvorcovia paralelne rozohrajú riešenie problému v prostredí mediačnej kancelárie a samotný vývoj medziľudských vzťahov medzi hlavnými aktérmi jednotlivých príbehov. Každý diel bude jeden uzavretý príbeh, ktorý začne načrtnutím problému a skončí jeho vyriešením. Ani v skutočnom živote nie je jednoduché riešiť problémy, Ochrancovia sú však skúsený tím, ktorý si poradí doslova aj s nemožným. Ak bude treba, využijú aj služby detektívov, ktorí tvoria súčasť mediačného tímu. V Ochrancoch nebude chýbať ani situačná komika a humor. Seriál spracováva reálne životné príbehy. Namiesto vynesenia rozsudku v závere OCHRANCOVIA nájdu riešenie problému v podobe kompromisu výhodného pre obe strany sporu.

OCHRANCOVIA žijú medzi nami, sú jedni z nás a riešia VECI, ktoré denno-denne stretávame všetci, niekto sa s rozvodom popasuje rýchlo a relatívne bezbolestne, ale sú aj takí, ktorí si s dedičstvom a s rodinou nijako nevedia poradiť, a preto potrebujú rady a služby OCHRANCOV.