Kristína Tormová ukázala manžela! Fíha, to je ale fešák!

Kristína Tormová trávi posledné mesiace predovšetkým s rodinou a doma. Čas si ale kráti na sociálnej sieti, kde je veľmi aktívna. So svojimi fanúšikmi sa tak delí o zábery zo súkromia, ktoré dopĺňa o príznačné príhody.

Kristína Tormová bola síce na sociálnych sieťach vždy aktívna, ale svoje súkromie si strážila. Nikdy nezverejňovala tváre svojich detí a rovnako sa na fotografiách neobjavoval ani jej manžel.

Pred časom ale herečka potešila všetkých fanúšikov, keď zverejnila zábery, na ktorých je aj jej muž Peter. Pripomenula si tak ich svadbu, vrátila sa v spomienkach do obdobia, kedy povedala svoje áno. Obrad sa pritom konal v lese. "Bolo to prenádherné, naše, voňavé od dymu a spodok šiat je doteraz batikovaný od zeminy. Aj pršalo, dúha vyšla, potom padalo z neba niečo neidentifikovateľné. Trochu to bolo ako z Perinbaby..prosto Jakubisko. Družičky ma viedli k “oltáru” vo svetielkujúcich gumákoch, make up som nemala, šaty z Etsy odkiaľsi z Bulharska. Nie, nebol to náš najkrajší deň. Bol krásny, ale tých spoločných najkrajších dní sme mali a máme naozaj veľa veľa," rozpísala sa dojatá herečka.

Kristína Tormová tiež skonštatovala, že "papier" jej dal veľa novej lásky a pocitu, že niekam naozaj patrí. "Niekedy v tom období sa mi zmenil svet..nadýchla som sa zhlboka a dostala silu pokračovať, úžívať si ho a vnímať úplne inak. Ďakujem najviac na svete za to všetko, čo sa mi a nám udialo. Keby mi pred pár rokmi niekto toto všetko povedal, neverila by som. Sme takí..svoji. Je to sranda, že zrovna s týmto pánom," zamyslela sa Kristína Tormová. Petrovi vyjadrila veľkú vďaku a pocit hrdosti, že môže kráčať životom po jeho boku.

View this post on Instagram

Takto pred dvoma rokmi som sa stala oficiálne ženou svojho muža. Tu medzi týmito dvoma stromami som sa stala pani Tormovou. Pred dvoma rokmi sme mali svadbu. Našu. Takú, akú sme chceli my. Nie takú, “aby sa náhodou niekto pre niečo neurazil”. Naša svadba bola naša. V lese sme si povedali áno, aj keď nám bolo povedané, že to je málo dôstojné miesto. Pre nás je nekonečne dôstojné. Bolo to prenádherné, naše, voňavé od dymu a spodok šiat je doteraz batikovaný od zeminy. Aj pršalo, dúha vyšla, potom padalo z neba niečo neidentifikovateľné. Trochu to bolo ako z Perinbaby..prosto Jakubisko. Družičky ma viedli k “oltáru” vo svetielkujúcich gumákoch, make up som nemala, šaty z Etsy odkiaľsi z Bulharska. Nie, nebol to náš najkrajší deň. Bol krásny, ale tých spoločných najkrajších dní sme mali a máme naozaj veľa veľa. Ten “papier” mi dal veľa novej lásky a pocitu, že niekam patrím..tak naozajsky. Nie, nie je to len papier. Je to zodpovednosť. Krásna. Stala sa z nás naozajstná rodina. Netradičná. Veľmi veľmi si to vážime, veľmi sme na to pyšní, som veľmi pyšná, že som ženou svojho muža. Veľmi. Aj sa mi páči, že som získala nové priezvisko a že som “chrenová”. Niekedy v tom období sa mi zmenil svet..nadýchla som sa zhlboka a dostala silu pokračovať, úžívať si ho a vnímať úplne inak. Ďakujem najviac na svete za to všetko, čo sa mi a nám udialo. Keby mi pred pár rokmi niekto toto všetko povedal, neverila by som. ??? Sme takí..svoji. Je to sranda, že zrovna s týmto pánom ? Som dievča špekáčkové, ktoré nedobre opeká ???‍♀️ no a čo! ĎAKUJEM, @peco.torma #veľmiľúbim ? A ďakujem si. ♥️ . Inak my si ani jeden nepamätáme dátum svadby. ??‍♀️ My si to musíme pozrieť ? Lebo veď..to vlastne nie je dôležité. Ale teda..od rána nám je dojato. ♥️ . foto by: @mala_foti

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on