FOTO: Kristína Tormová zabodovala novým účesom! Prefarbené vlasy jej neskutočne seknú!

Kristína Tormová sa počas pandémie na svoje vlasy. Vadili jej "odrasty" na hlave. Už počas prvej vlny boli kaderníctva zatvorené a momentálne pre núdzový stav je tiež návšteva salóna problematická, preto herečka vyriešila svoj problém po svojom.

Každá žena, ktorá si farbí vlasy, pozná aj tienistú stránku svojej koruny krásy. Vyrastené zvyčajne tmavé končeky sú viditeľné už na prvý pohľad. Trojnásobná mama zmenila už dávnejšie farbu vlasov. Tmavé háro s jemne hrdzavým nádychom vymenila za svetlú blond. Avšak keďže vlasy rastú, čoskoro je vidieť pôvodnú farbu vlasov. Kristína Tormová sa rozhodla tento problém vyriešiť svojsky. "Keď urobíš karanténne opatrenia, aby si mala ľahšiu hlavu, aby ti odrasty, ktoré prídu, boli tvojou naozajstnou farbou, a aby si nemusela riešiť počas tohto čuda kaderníctvo. Dobre som urobila," spokojne priznala opäť tmavovláska. Tej uhladený vyžehlený zostrih s nádychom gaštanovo hnedej skvelo pristane.

View this post on Instagram

Keď sa odrasty stanú vlasmi. ♥️ A keď môžeš začať odznova. . Keď urobíš karanténne opatrenia, aby si mala ľahšiu hlavu, aby ti odrasty, ktoré prídu, boli tvojou naozajstnou farbou a aby si nemusela riešiť počas tohto čuda kaderníctvo. Dobre som urobila. ?? . Posledný deň pred lockdownom som stihla zo svojich vlasov urobiť naozaj +- svoje..veľká časť mojich úplne mŕvych vlasov odišla nie len zo života, ale aj z hlavy a ja môžem začať odznova..vlasovať. S (cca) mojou naozajstnou farbou, sama so sebou.. . Na Parížsky spôsob...a dostala som chuť na parížsky šalát. ♥️ . A ďakujem za pekné vlasoreakcie. Je to milé dostať toľko komplimentov. A je krásne, že ľudia chápu rozdiel medzi komplimentom a hodnotením vzhľadu. Nie kvôli mne, ale kvôli ľuďom, ktorí si neprešli rokmi módnych polícií a nenas*alo ich to tak, až si to prestali všímať..verte, vačšinu ľudí to, že hodnotíme ich vzhľad ubíja..odborníci by nám rozprávali koľko porúch príjmu pozravy a iných hnusôb vzniká tým, že hodnotíme to, kto ako vyzerá: “ježiš, ty si schudla!”, “to čo máš na sebe???”, “predtým si mala tie vlasy lepšie!”. Čo nás do toho. Aha! Aha! A to akože nemáme vyjadriť svoj názor? Aha? A keď vám pekné napíšu to je ok, hej? Hej. Držme huby, nehodnoťme. Áno, rozdávajme komplimenty. Áno. Tiež mi trvalo pochopiť to, tiež som si to na vlastnej koži musela odskúšať. . A áno, teším sa, keď si zase picnem blond o niekoľko mesiacov. . A viete čo? Spokojní ľudia, tí, čo sú spokojní sami so sebou, nemajú potrebu honotiť vzhľad iných. Ja som teda so sebou nie vždy spokojná a aj by som občas zhodnotilaaaaa..ale radšej si kusnem..do nanuku. . Dobrí k sebe buďme. Verím, že každý vyzerá tak, ako sa cíti dobre. ♥️ Ak nosíte niečo, čo očakávajú od vás iní, namiesto toho, aby ste sa cítili dobre, odporúčam skúsiť to..je možné, že sa vďaka tomu naučíte lietať. ??

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on