Šťastná rybka ponúkne divákom hviezde obsadenie: Aha, na akých hercov sa môžete tešiť!

Nový rodinný seriál prinesie na obrazovky televízie JOJ skvelú pohodu, humor, ale aj bizarné situácie. Všetko stvárnia vynikajúci slovenskí herci, s ktorými ste sa mohli už v minulosti stretnúť vo viacerých projektoch!

V hlavnej úlohe uvidíte Ľuboša Kostelného, ktorý sa predstaví v úlohe Doda Hajdáka, ktorý vyhrá v lotérii desať miliónov eur, to však musí utajiť pred svojou rodinou a dostane sa tak do poriadne kurióznych situácií. Dodo pracuje v stavebnej firme u svojho švagra, ktorý je zároveň jeho šéfom. Jeho svokor je bývalý elitný policajt. Utajiť tak veľký fakt sa preto stane poriadne náročné. Postava Doda je inšpirovaná práve Ľubošom Kostelným. Ako sám herec priznal, aj on by v prípade výhry peniaze v prvom rade použil pre potreby svojej rodiny! 

Zdroj: TV JOJ

Manželku Ľuboša Kostelného si zahrá Zuzana Porubjaková. V Šťastnej rybke sa predstaví ako Simona Hajdáková, mamička v očakávaní, ktorá už onedlho privedie na svet svojho druhého potomka. Simonke chýbajú asi tak dva mesiace do termínu pôrodu. Je teda v období, keď jej emočná krivka trošku vyskakuje, spolu s krivkou krvného tlaku. Ťažko zvláda akékoľvek návaly emócii, či už pozitívne alebo negatívne. Kvôli diagnóze však bude musieť byť po prísnym dohľadom. Z tohto dôvodu jej bude musieť jej milovaný muž tajiť výhru! 

Zdroj: TV JOJ

Spoločného syna Doda a Simony stvárni František Beleš. Sedemnásťročný Albert Hajdák sa bude prezentovať najmä tým, že nič neutají. Jeho otec bude pred ním úzkostlivo víťazstvo v lotérii tajiť. Problémový mladík zbiera mínusové body všade, kam príde. Na gymnáziu sa mu nedarí. Je to však šikovný manipulátor. Jeho šarm sa prejavuje najmä pri komunikácii s dospelými, s rodičmi a  s učiteľmi. Záľubu nájde vo varení. Albert má dvoch najobľúbenejších spolužiakov. Ninu, svoju sesternicu, a Huďa, zábavného mierne spomaleného spolužiaka.

Zdroj: TV JOJ

Dodovho šéfa a zároveň švagra, Romana Piltza, možno označiť ako poriadne sebavedomého chlapíka. Pre podnikateľa je svet gombička. Roman, ktorého v seriáli stvárni Marcel Ochránek, je šarmantný, má zmysel pre humor, každú spoločnosť ovládne, vždy je preňho všetko v pohode, každého odzbrojí humorom a smiechom. Miluje svoje dcéry a tie milujú jeho. Pre svoju manželku, Táńu, by spravil aj posledné! 

Zdroj: TV JOJ

Táňa, manželka Romana, má v dedine vlastný kadernícky salón, ktorý jej zriadil jej manžel. Táňa je Simonina staršia sestra. V salóne sa realizuje nielen pracovne ale aj spoločensky. Je totižto nesmierne ukecaná a zaujíma ju všetko, čo sa v dedine a u ľudí z dediny deje. Nie je však intrigánka, nechce nikomu ublížiť. Skôr je prostoreká a, ak ublíži, tak určite nevedomky. Svojho muža veľmi miluje, no zároveň je extrémne žiarlivá a vie, že jej muž bol v minulosti u žien veľmi atraktívny a aj s nimi rád flirtoval, preto si dáva na svoju polovičku veľký pozor! 

Zdroj: TV JOJ

Seriál Šťastná rybka prinesie TV JOJ na obrazovky už 14. júna. Na JOJ PLAY si ho môžete vychutnať exkluzívne už 7. júna!