Hranica plagat

Nový seriál Hranica prevalcoval konkurenciu! Jeho premiéra bola včera najsledovanejším programom dňa

Televízia JOJ včera odštartovala vysielanie svojho nového komediálneho seriálu Hranica, ktorý bol prvou voľbou publika. Slovenskí diváci ho uprednostnili pred premiérou konkurenčnej seriálovej novinky.

JOJ Group privítala druhý januárový týždeň ako jednoznačný trhový líder v hlavnom vysielacom čase, s excelentnou, vysoko nadpriemernou sledovanosťou 19,8 % a podielom 29,5 %. Samotná TV JOJ bola včera v prime time prvou voľbou divákov s 10,6 % sledovanosťou a 22,9 % podielom na trhu.

Najsledovanejším programom pondelka sa stal úplne nový komediálny seriál televízie JOJ Hranica, ktorý sa teší mimoriadnemu diváckemu záujmu a oslavuje svoj úspešný štart! Včera mala čerstvá seriálová novinka dosah až na 971-tisíc slovenských divákov, ktorí Hranicu uprednostnili pred štartom konkurenčného seriálu na Markíze.

Prvá epizóda Hranice si včera vyslúžila vynikajúcu, až 12,9 % sledovanosť a 26,5 % podiel v rámci univerzálneho publika. TOP programom dňa bol aj pre obchodne relevantnú cieľovú skupinu 12-54, pri ktorej dosiahol takisto najvyššiu, až 9,7 % sledovanosť a trhový podiel 25,5 %. Pri diváčkach starších ako 12 rokov zaznamenal seriál až 13,5 % sledovanosť, najpočetnejšou cieľovou skupinou seriálovej premiéry boli včera ženy v produktívnom veku 35 až 44 rokov, ktoré dosiahli excelentnú, až 17,5 % sledovanosť a 32,5 % podiel na trhu.

TV JOJ pokračuje s vysielaním Hranice tento týždeň aj dnes, v stredu a vo štvrtok, vždy o 20:35 hod.

Druhým najsledovanejším programom pondelka z ponuky všetkých slovenských televízií v CS 12+ bolo Najlepšie počasie, ktoré si na JOJke pozrelo až 576-tisíc divákov s 12,5 % sledovanosťou a 25,5 % podielom. Tretím TOP programom dňa na TV JOJ bola jej hlavná spravodajská relácia Noviny TV JOJ, ktoré včera dosiahli 11,2 % sledovanosť a 24,1 % podiel.