Exkluzívne: Prvé dojmy čerstvého ženáča Rozborila. Prečo sme nechceli byť všetkým na očiach?

Svadba bola skutočne skromná.

Ako blesk z jasného neba dnes Slovensko obletela pre mnohých poriadne prekvapivá správa. Obľúbený moderátor a patrón Siedmeho neba Vilo Rozboril si vzal po vyše roku svoju priateľku, lekárku Sandru Novotnú. Vilo a Sandra tvoria šťastný párik už od apríla minulého roka a teraz sa rozhodli posunúť svoj vzťah do úplne iného levelu. Svadobný obrad sa však konal už v pondelok v absolútnej tajnosti a to rovno v deň, kedy Vilova vnučka oslávila krásny rôčik. Do médií pritom prenikli informácie až dnes. Mladomanželia totiž mali všetko pod absolútnou kontrolou.

Vilo & Sandra - už sú svoji. ❤️? Gratulujeme! ? #tvjoj #vilorozboril #svadba #gratulujeme #mladomanzelia

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj),

Prítomní boli len ženích, nevesta a ich dvaja svedkovia. Obrad bol ladený v absolútnej tajnosti a v maximálnej striedmosti, bez akýchkoľvek okázalých sprievodných rituálov či veľkolepých „mediálnych“ hostín. Dvojica si povedala svoje áno vo všedný pracovný deň na Obecnom úrade v Dunajskej Lužnej. Samotný moderátor pre joj.sk prezradil, prečo nechceli byť so Sandrou počas svadobného dňa verejnosti príliš na očiach. „Svadba prebehla striedmo, ale veľmi pekne. Jednoducho sme mali pocit, že na okázalosti sme už veľkí. Tak nám držte palce,“ vysvetlil šťastný čerstvý ženáč Vilo. Novomanželom prajeme veľa úspechov na ich životnej ceste a už teraz sa tešíme aj na nové príbehy zo Siedmeho neba, kedy sa opäť dočkáme pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. Držíme palce!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.